122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

28 Sierpień 2012 – Premiera Guild Wars 2! 28.06.2012
GuildWars2.com

Premiera

Nagłówek

Wiadomość z ostatniej chwili! ArenaNet podała oficjalną datę premiery Guild Wars 2! Jest to 28 sierpień bieżącego roku - czyli pozostały nam już tylko dwa miesiące oczekiwania!

Z tej okazji ArenaNet udostępniła również specjalny trailer „Get Ready!” związany z datą premiery! CDProjekt ustalił również cenę GW2 w polce - będzie ona wynosiła 199 zł.

Szczęśliwa nowina została również ogłoszona i dokładnie "omówiona" w specjalnym wpisie na blogu ArenaNet!. Tłumaczenie wpisu w rozwinięciu newsa.

Tłumaczenie wpisu z bloga ArenaNet:

Wcześniej tego roku powiedziałem wam, że rok 2012 będzie Rokiem Smoka, oraz że kilka nadchodzących beta weekendów pozwoli nam dośrubować naszą dokładną datę premiery. Po wynikach ostatniego stress testu z prawdziwą przyjemnością ogłaszam wam, że jesteśmy już gotowi podać tę datę.

Guild Wars 2 oficjalnie wystartuje we wtorek, 28 sierpnia.

To bardzo doniosła chwila dla całej naszej firmy, ale też i dla mnie osobiście. Ta podróż rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy ogłosiliśmy rozpoczęcie prac nad Guild Wars 2, przez co na jakiś czas zamilkniemy. Potem w 2010 roku odsłoniliśmy nasz Manifest Guild Wars 2; tętniący życiem świat online, który rzuca wyzwanie utartym zwyczajom; który jest zaprojektowany po to, by nieść frajdę zamiast dokładania harówki; który wznosi komunikację z innymi na zupełnie nowy poziom, jeśli chodzi o gry online.

Poprzez długie godziny pracy i ciężkie decyzje, które musieliśmy podjąć, byliśmy podbudowani wiedzą, że nie jesteśmy w tym sami. Przez cały czas byliście dla nas wsparciem, pocieszając nas, będąc ostoją, gdy jej potrzebowaliśmy, testując wczesne wersje gry, lecz przede wszystkim - dając nam szczere opinie o wszystkim po drodze. Guild Wars 2 jest znacznie lepszą grą właśnie dzięki wkładowi pracy całej społeczności.

Teraz, dwa miesiące przed premierą, spędzimy nasz pozostały czas optymalizując, doszlifowując i balansując grę, chcąc upewnić się, że dostarczymy wam najlepsze przeżycia związane ze startem gry, jakie tylko możemy.

Właśnie w tym celu, kolejny i ostatni Beta Weekend będzie miał miejsce 20-22 lipca, co oznajmuję wam z prawdziwą przyjemnością.

Oto ekscytujące czasy - jesteśmy na granicy nowej ery gier MMO i naprawdę cieszymy się, że jesteście z nami na tej wyprawie.

Zobaczymy się w grze.

opublikowane przez: Anakin