122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

A Letter to Our Fans

List do naszych fanów

Do naszych fanów

W ciągu ostatnich kilku dni opublikowano trochę plotek dotyczących opóźnienia wydania Guild Wars 2, piszę więc do was dzisiaj by wyjaśnić sytuację.

Widzieliście wszyscy informacje dotyczące restrukturyzacji NCsoft West, więc to naturalne, że zastanawiacie się czy wpłynie ona na produkcję Guild Wars 2. Prawda jest taka, że NCsoft West zmienia się właśnie po to, by móc w pełni skoncentrować się na flagowych tytułach - takich jak Guild Wars 2. Nasz zespół wciąż się rozrasta, posiada także silne wsparcie i zaplecze finansowe niezbędne do osiągnięcia celu, czyli uczynienia z Guild Wars 2 najlepszej sieciowej gry RPG, jaka kiedykolwiek powstała.

W piątek NCsoft opublikowało materiały dla inwestorów, które ukazywały bardzo szerokie ramy czasowe dotyczące wydania Guild Wars 2 wraz z wyjaśnieniem, że konkretna data „zostanie ogłoszona później”. ArenaNet nigdy nie podało daty wydania Guild Wars 2 innej niż „gdy będzie gotowe”. Materiały dla inwestorów NCsoft odzwierciedlają tę filozofię.

Wiem, że niektórzy fani mieli nadzieje na krótsza przerwę między wydaniem Guild Wars: Eye of the North i początkiem beta testów Guild Wars 2. Zeszłego lata ogłosiliśmy jednak, że upłynie jeszcze trochę czasu nim będziemy w stanie jednoznacznie podać jakiekolwiek daty beta testów czy wydania. Guild Wars 2 to olbrzymia i ambitna gra, poświęcimy jej więc tyle czasu, ile będzie trzeba.

Jestem niezmiernie dumny z tego, czego nasz zespół już dokonał i tego, co wciąż robi przy tworzeniu Guild Wars 2. Więcej będziemy mogli powiedzieć, gdy bardziej zbliżymy się do wydania. Do tego czasu dziękujemy wam za niegasnące zainteresowanie i prosimy, byście zostali z nami.

Mike O'Brien

Tłumaczenie - Kisuro