122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Beta już w 2011! 12.02.2011
www.guildwars2.com

Guild Wars 2

w środę zostało zaktualizowane FAQ na oficjalnej stronie Guild Wars 2. Dodano odpowiedź na pytanie "Kiedy beta?". Szczegóły można znaleźć tutaj. Informację dostarczył Trishia.

aNeta planuje małe zamknięte alfa i beta testy już 2011. Wnioski z tych testów posłużą do ustalenia terminu otwartych beta testów i daty wydania gry. Guild Wars 2 to bardzo duża i ambitna gra, i gracze Guild Wars mają prawo mieć co do niej wysokie oczekiwania. Chce także, aby gracze byli całkowicie zachwyceni już od pierwszego odpalenia gry. Przypomina, że ogłoszenie bety, nie zmieniło nic co do premiery - gra będzie wydana, kiedy będzie gotowa.

jednocześnie ANeta i my ostrzegamy, że póki co nie trwają do kwalifikacje do uczestnictwa w becie, więc wszelkie informacje dotyczące tego, choćby nie wiem jak przekonująco wyglądające, są nieprawdziwe i służą albo (w najlepszym przypadku) żartom lub (w najgorszym przypadku) wyłudzaniu danych osobowych oraz danych dotyczących kont do gry.

opublikowane przez: Rvik