122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Beta Weekend - podstawowe informacje 25.04.2012
GuildWars2.com

Beta

Nagłówek

Doczekaliśmy się. Właśnie ruszyła machina przygotowań do nadchodzącego weekendu z betą Guild Wars 2. ArenaNet już rozsyła mejle z informacjami (aby uniknąć nieporozumień, treść mejla znajdziecie w rozszerzeniu newsa), więc już za kilka godzin będzie można oficjalnie zacząć ściąganie klienta bety. Niestety, w obecnej chwili forum testowe (a co za tym idzie informacje na temat klienta i zasad logowania się do bety) jeszcze jest niedostępne, ale jak tylko całość ruszy uaktualnimy tego newsa, podając tutaj najważniejsze wiadomości oraz link pozwalający ściągnąć grę z serwerów ANetki.

Dodatkowo, korzystając z okazji, chciałbym wspomóc nieco Polskich graczy, którzy będą brali udział w weekendzie. Aby nie rozbijać społeczności, postanowiliśmy, że serwerem, który będziemy promować podczas Bety będzie serwer Blacktide, tak więc jesli chcecie grać wraz z rodakami - zapraszamy Was właśnie tam. Jako, że BWE NIE JEST objęte NDA, możecie śmiało pisać o tym co widzieliście i jak wam się grało w betę. Dodatkowo, zachęcamy Was do łączenia się z naszym serwerem TeamSpeak, zarówno podczas bety jak i poza nią. W grze będzie można spotkać kilku naszych redaktorów, którzy z chęcią pomogą Wam w poznawaniu uroków GW2 lub dołączą wraz z Wami do wspólnej gry. Nie wahajcie się również pisać w komentarzach do tego newsa o tym gdzie i kim gracie - ułatwi to wszystkim wspólną grę, szczególnie, że czasu nie będzie na nią na pewno tyle, ile byśmy wszyscy chcieli :).

Greetings!

We're writing to let you know that your spot in the upcoming Guild Wars 2 Beta Weekend Event has been reserved—and the beta client is now ready for preloading! We recommend that you begin your download as soon as possible so you’re ready to start playing when the festivities begin on Friday, April 27, at noon PDT (GMT -7). The Beta Weekend Event will end Sunday, April 29, at 11:59 p.m. PDT (GMT -7).

Click here to go to the "Getting Started" thread in our beta forums, where you can download the beta client and learn important information about the upcoming weekend event. You can log in to the forums using the same User ID and password that you created when you registered your Guild Wars 2 account. Please note that you will only be able to browse the forums for now. Commenting and posting will not be enabled until the Beta Weekend Event begins.

If you're having issues downloading the client, please visit support.guildwars2.com.

We'll see you in-game!

The Guild Wars 2 Team

Najważniejsze informacje:

 • Beta trwa od godziny 21:00 (Czasu Polskiego) w piątek, 27.04.2012 do godziny 8:59 w poniedziałek, 30.04.2012.
 • Beta nie jest objęta NDA.
 • Informacje na temat klienta i samej bety można znaleźć na oficjalnym forum.
 • Postowanie na forum bety zostało wyłączone do startu eventu.
 • Do zalogowania się na forum potrzebny będzie email oraz hasło, jakie podaliście podczas rejestrowania gry po jej zakupie.
 • W razie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt na stronie supportu.
 • Serwerem, na który zapraszamy wszystkich użytkowników jest Blacktide.
 • Klienta można ściągnąć z oficjalnego serwera.
 • Po ściągnięciu pliku należy umieścić go w folderze, w którym chcemy mieć zainstalowaną grę, np C:\Gry\GW2 a następnie uruchomić.
 • Klient waży ~13GB, najnowszą (w chwili pisania tych słów) wersją klienta jest 14.106
 • Odpalając gw2.exe program automatycznie uaktualni klienta. Jeśli masz wersję 14.xxx - dociągnie tylko brakujące/zmienione fragmenty kodu, jeśli wcześniejszą - ściągnie wszystkie pliki jeszcze raz.
 • Pełną listę instrukcji można znaleźć na forum bety.

opublikowane przez: Tom Stone