122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

BITWA O LION'S ARCH - OPIS AKTUALIZACJI 04.03.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

Armie Scarlet podbiły Lion's Arch. To niezaprzeczalny fakt. Ale to nie oznacza, że wygrała ostatecznie. Bo przecież odbijemy to miasto! Dołącz z przyjaciółmi do armii, która położy kres destrukcji sianej przez Scarlet, która położy kres... jej życiu?

1

Miasto jest wypełnione hordami wojsk Scarlet. Zmierz się z Królową Pająków, Admirałem Aetherblade, czy Molten Szamanem. Strzeż się jednak, gdyż to nie jedyne przeszkody na drodze do zwycięstwa. Ta jest wypełniona żołnierzami broniącymi dostępu do statku Scarlet. Czy podołasz?

1

Wiertło Scarlet, drążące w Sanctum Harbor, nie może wróżyć nic dobrego. Przedrzyj się przez siły obronne Scarlet i dostań się na pokład jej statku. Znajdź sposób by położyć kres Scarlet i jej niecnym planom. Oczywiście nadal możesz poszukiwać skarbów i pamiątek ukrytych w Lion's Arch, lecz możesz pokusić się o coś lepszego. Morduj wrogów, a może któryś z nich będzie miał przy sobie jeden z dwóch unikalnych rdzeni mocy od Scarlet, które pozwolą Ci ulepszyć Tempered Spinal Blades. Ale nie zapominajmy o głównym celu, jakim jest Scarlet. Bądźcie pewni, że jesteście gotowi do walki z tą podstępną kreaturą, po niej można spodziewać się wszystkiego. To wymagający przeciwnik, więc nie można jej ignorować. Więc do broni!

1

Oczywiście przy tego typu przedsięwzięciu nie mogło zabraknąć minisów, które są dostępne w sklepie. Wprowadzone zostają nowe modele broni, które można zdobyć za tickety z Black Lion Chest. Dodatkowo 18 marca zostanie wprowadzona aktualizacja, która będzie epilogiem ostatnich wydarzeń w Tyrii. Na tym najpewniej zakończy się pierwszy sezon Living World. Choć, może Arena Net nas zaskoczy :)

opublikowane przez: KrzysheK