122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Blood and madness - 15 października 10.10.2013
guildwars2.com

Update

Nagłówek

Ponure widmo czai się w cieniu Szalonego Króla z przeszłości. Krwawy Książe przybywa do Tyrii!

5

PRZYBYCIE KRWAWEGO KSIĘCIA Halloween zbliża się wielkimi krokami, a instrumenty magister Tassi odbierają niezwykłe odczyty energetyczne. Nie tylko Szalony Król przebija się przez bramy między wymiarami. Przygotujcie się by stanąć twarzą w twarz z synem Oswalda Thorna, Krwawym Księciem Edrickiem!

DRZWI DO MAD REALM Zapolujcie na drzwi między wymiarowe, pojawiające się w całej Tyrii. Czy ośmielisz się zawołać "cukierek albo psikus!" pukając do nich?

LABIRYNT SZALONEGO KRÓLA Krwawy Książe przejął część labiryntu Szalonego Króla. Książe kontroluje armie nieumarłych w tym wymiarze, podczas gdy jego ojciec sprawuje piecze nad plastikowymi pająkami, cukierkowymi golemami i wieloma innymi. Sam labirynt zaś, wyczekuje tylko śmiałków skłonnych stawić wyzwania tym, którzy czają się w jego cieniach.

WIEŻA ZEGAROWA SZALONEGO KRÓLA Najbardziej zakręcone puzzle w całej Tyrii powracają! Czy podołasz wyzwaniu by ukończyć je na czas? Czy twój refleks i szybkie palce pozwolą Ci na ukończenie zadania?

OBŁĄKANA INKWIZYCJA Dołącz do szaleńczego i chaotycznego trybu PVP, gdzie wcielisz się w postać biednego wieśniaka, albo ogarniętego maniakalną furią inkwizytora. Odszukaj narzędzia do przetrwania w labiryncie i módl się by noc przeminęła!

PONADTO:

4

- ulepszenie trybu celowania naziemnego

- rozbudowany system podpowiedzi dla umiejętności i cech. Teraz będą one pokazywać jak cechy wpływają na poszczególne umiejętności.

- kolejne poprawki balansu umiejętności z naciskiem na postacie wspierające drużynę we wszystkich klasach postaci.

- od 18 października do 8 grudnia rozegrany będzie pierwszy sezon walk WvWvW. Nastąpi podział na ligi, a frakcje z każdej ligi będą walczyć ze sobą o jak najlepsze miejsce. Gracze będą nie tylko nagradzani za całe, długoterminowe przedsięwzięcie jakim jest pierwszy sezon, lecz również cotygodniowo!

SPECJALNE NAGRODY:

Miniaturowy cukierkowy elemental, Miniaturowy Krwawy Książe, specjalne materiały czy też Maska Nocy. Wszystko to będzie można zdobyć podczas zbliżającej się przygody!

Elemental maska

opublikowane przez: KrzysheK