122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Blood and Madness - Październikowy Patch 22.10.2014
www.guildwars2.com

Newsy

Nagłówek

ArenaNet po dłuższej przerwie wypuszcza kolejny patch. Właśnie, po dłuższej przerwie. I w tym miejscu w imieniu całej ekipy vortalu guildwars2.pl chciałbym Was wszystkich przeprosić za to, że i my przystanęliśmy, nawet nieco dłużej niż ArenaNet. Nie powinno to mieć miejsca, ale cóż, stało się. Ale wracając do meritum, poniżej przedstawiam opis nowego patcha.

Jak można się łatwo domyślić, jest to patch związany z Halloween. Mad King przechadza się po Lion's Arc opowiadając dowcipy i grając w "Mad king says". Żarciki, duchy, kawały mniej lub bardziej zjadliwe, to wszystko jak zawsze nawiedzi Lion's Arc. Ale żeby nie było za różowo, bo w końcu to Halloween, okazuje się, że nie tylko prawowity król umie łamać bariery między wymiarami. Ktoś najwidoczniej wdał się w tatusia. Bądźcie gotowi na pojawienie sięsyna Oswalda Thorna, Krwawego Księcia Edricka! Oczywiście by nie odmówić zabawy mieszkańcom Tyrii, znów powrócą Straszne Drzwi, którymi można będzie się dostać do wymiaru, którym włada Mad King. Jeśli pamiętacie Clocktower czy też Labirynt, wiecie o co chodzi. Jeśli nie... cóż. Sami się przekonajcie! Oczywiście przy takim patchu nie mogło się obejść bez znajdziek, przedmiotów kolekcjonerskich, minisów i outfitów. Wszystko czeka, aż wyląduje w Waszych rękach. Dodatkowo, jako bonus, pojawiły się nowe outfity dla tych, którzy chcą poczuć się nieco bardziej dystyngowanie. A jeśli nadal mało Wam mrocznego klimatu Halloween, możecie zakupić Grave Finisher i bronie, któe można było zdobyć w ubiegłe Halloween. Mrocznej zabawy!

1

1

1

1

1

1

1

opublikowane przez: Krzyshek