122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Bohaterowie

Pomimo, iż szczegóły dotyczące Guild Wars 2 nadal owiane są tajemnicą, na podstawie już ujawnionych informacji przedstawiamy bohaterów, z którymi będzie związana fabuła lub których spotkacie przemierzając przemienione czasem ziemie Tyrii.

Na filmie przestawiającym kolejne rasy Guild Wars 2 mamy okazję wysłuchać przemyśleń bohaterów tworzących Destiny's Edge - grupę poszukiwaczy przygód, która przemierzała kiedyś kontynent. Mimo, iż nie podróżują już razem, nadal uważani są za żywe legendy, a opowieści o ich męstwie krążą nadal po Tyrii.

Logan Thackeray

Logan Thackeray

Kapitan Logan Thackeray jest człowiekiem i oficerem dowodzącym Seraph Guard's, broniących ludzi zamieszkujących Divinity's Reach. Prawdopodobnie jest potomkiem Porucznika Thackeray'a z Hebanowej Awangardy, z którym gracze mogli spotkać się w czasie wizyty w Eye of the North. W filmie przedstawiającym rasy Tyrii głosu użyczył mu Troy Baker.

Rytlock Brimstone

Rytlock Brimstone

Rytlock jest Trybunem w jednostce Charrów broniących Czarnej Cytadeli - Krwawym Legionie. Głos, którym mówi w filmie należy do Steve'a Bluma.

Eir Stegalkin

Eir Stegalkin

Eir twierdzi, iż posiada zdolności komunikowania się z Duchami Dziczy (Spirits of the Wild). Jest norniańskią bohaterką, taktykiem i wizjonerką. Towarzyszy jej wilk - Garm. Głosu użyczyła jej Jocelyn Blue. Imię jej oraz wilka zostało zaczerpnięte z mitologii nordyckiej.

Zojja

Zojja

Jest powszechnie poważaną asurańską golemantką, uczennicą słynnego wynalazcy Snaff'a. Należy do College of Synergetics. W filmie przemówiła jej głosem Felicia Day.

Caithe

Caithe

Przedstawicielka owianej tajemnicą rasy Sylvari. W porównaniu z resztą jej rasy jest dość niezwykła. Nigdy nie mogła oprzeć się 'spoglądaniu w mrok' czy też szukaniu 'prawd, których inni się obawiają'. Caithe przedstawiła się nam głosem Kari Wahlgren.

Tłumaczenie - Guen