122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

CD Projekt - Ask Me Anything

Z okazji zbliżającej się premiery Guild Wars 2 użytkownicy wortalu guildwars2.pl, za pośrednictwem naszej redakcji, mieli możliwość zadania pięciu pytań przedstawicielom polskiego wydawcy gry. Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Logo CDP

Czy Guild Wars 2 zostanie zlokalizowane?

Premiera Guild Wars 2 w Polsce odbędzie się 28 sierpnia 2012 roku jedynie w angielskiej wersji językowej. Tym niemniej mocno rozpatrujemy możliwość stworzenia polskiej wersji językowej w nieokreślonej bliżej przyszłości. Jeśli będziemy otrzymywać duże wsparcie i entuzjazm społeczności Guild Wars, to sprawy lokalizacji na pewno nie porzucimy. Nie mówimy „nie, nigdy”, ale niczego nie możemy obiecać.

Czy jako dystrybutor CDP planuje zaangażowanie się w rozwijanie polskiej "społeczności" GW2 - na przykład pojawiła się kwestia "wykupienia" serwerów PvP (w którymś wywiadzie o tym było, jeśli ktoś może rzucić linkiem będę wdzięczny) - jeśli nic nie pomieszałem to czy będzie oficjalny polski serwer przez was utrzymywany/opłacany?

Jesteśmy przekonani, że wspieranie społeczności graczy jest niezwykle ważną kwestią, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z tytułem MMO. Wykupienie serwerów to interesująca propozycja, i będziemy musieli się jej bliżej przyjrzeć. Cały czas blisko współpracujemy z NCsoftem i ArenaNet, by jak najlepiej wspierać polską społeczność Guild Wars 2.

Czy CDP planuje jakąś akcję promocyjną w związku ze zbliżającą się premierą? Na mieście można spotkać plakaty np. Max Payne 3 - fajnie byłoby spotkać GW2  Czy planowane są jakieś eventy w nocy z 27 na 28 sierpnia, coś w rodzaju nocnej premiery?

Plany marketingowe i promocyjne są obecnie na etapie planowania i realizacji, więc nie mogę zdradzać szczegółów.

Logo gw2

Czy możecie podać przybliżoną listę sklepów (sieci) w których gra będzie dostępna w dniu premiery? Gdzie najłatwiej będzie przeciętnemu graczowi zakupić Guild Wars 2 tak, aby móc zagrać już w dniu premiery?

Nikt z oczekujących na premierę Guild Wars 2 nie powinien mieć problemu z zakupem swojego egzemplarza. Pudełka z grą będą dostępne na pewno w:

Sklepy online

  • empik.com
  • sklep.gram.pl

Sklepy stacjonarne

  • Auchan
  • Empik
  • Carrefour
  • Media Markt
  • Netfox
  • Real
  • Saturn
  • Tesco

W "prasie branżowej" pojawiają się głosy, że CDP odpuszcza rynek dystrybucji gier. Czy jako dystrybutor gry, na której nam zależy, możecie się jakoś do tego ustosunkować?

Sądzę, że wyczerpujące stanowisko w tej sprawie przedstawił - również w serwisie Gamezilla – Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CD Projekt: http://bit.ly/OFVcq0

Redakcja