122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Charr

Spis treści

Historia

Czarna Cytadela i środowisko

Triumf Charrów i artykuły


Czarna Cytadela

W momencie upadku Legionu Ognia, Legion Żelaza zapewnił sobie władzę nad Askalonem dzięki pomocy innych legionów. Wybudowali swoją stolicę Czarną Cytadelę na ruinach miasta Rin. Pozostałości zniszczonego miasta ludzi nadal widać pomiędzy fundamentami cytadeli. Oficjalnie cytadelą rządzi Legion Żelaza, ale Legiony Krwi i Popiołu również pewnią tam ważne funkcje.

Ponieważ Legion Żelaza jest najbardziej zaawansowany technicznie, Czarna Cytadela jest centrum odlewnictwa i przemysłu. Nad miastem góruje Rdzeń, olbrzymia kulista konstrukcja, gdzie mieszczą się główne siedziby legionów, biura trybunów i rady wojennej. To tam legiony zbierają się na narady. Wódz Legionu Żelaza - Smodur the Unflinching – wprawnym okiem weterana obserwuje i koordynuje działania Charrów w Askalonie.

Środowisko pełne wyzwań

Charrowie muszą stawić czoła wielu wyzwaniom. Mimo, iż kontrolują Askalon, nie są tak silni, jakby chcieli. Przyzwany przez ostatniego ludzkiego króla Askalonu Firefoe zapełnił terytorium duchami ludzi, które nadal widzą w Charrach swoich odwiecznych wrogów i walczą o odzyskanie władzy.

Legion Ognia przetrwał, ale wycofał się do swojej bazy na północy. Stamtąd organizuje ataki na inne legiony, szukając okazji do odzyskania władzy.

Największe zagrożenie przyniosło ze sobą przebudzenie Starożytnego Smoka Kralkatorrika. Uwolniony z głębokiego grobowca poleciał na południe, a sama jego obecność zniszczyła i zmieniła ziemie. Wypalone tereny wschodniego Askalonu nadal są polem bitwy ze sługami smoka. Przebudzenie smoka miało jeszcze jeden efekt. Z gór Blazeridge, w poszukiwaniu nowego miejsca do osiedlenia się, stadami zeszły ogry.

Ludzie także przetrwali, chroniąc się w Ebonhawke, wspierani przez Krytan przez asuańskie bramy nadal opierają się oblężeniu. W obliczy mocy Starożytnego Smoka, Charrowie zdecydowali się negocjować z ludźmi. Zawarto rozejm i ludzie mają prawo wstępu do Czarnej Cytadeli. Jednak zanim wielowiekowe wojny popadną w zapomnienie upłynie wiele stuleci.