122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Charr

Spis treści

Historia

Czarna Cytadela i środowisko

Triumf Charrów i artykuły


Triumf Charrów

Pomimo wszystkich przeciwności, którym musieli stawić czoła, Charrowie rozwijali się w Askalonie. Połacie wypalone przez Spopielenie otaczają teraz młode drzewa i trawa. Wzgórza dawnego królestwa, niegdyś zniszczone wojną, znów pokrywa trawa, na której pasą się stada. Obozy legionów odznaczają się od krajobrazu.

Długa wojna spowodowała, że Charrowie są najbardziej zmilitaryzowaną i najbardziej zaawansowaną technicznie rasą w Tyrii. Ich strzelby i pistolety są najlepiej wykonane, a technologia odlewnicza przewyższa nawet stosowaną przez legendarne Krasnoludy. Pojedynczy rzemieślnik jest w stanie wykonać lepszą broń, jednak w przypadku produkcji masowej nie ma lepszych od Charrów. Nie wszystkie osiągnięcia techniczne dotyczą broni, Charrowie robią również najlepsze zegarki i inne urządzenia oparte na mechanizmach sprężynowych w Tyrii.

Surowa dyscyplina i niezwykła skuteczność dowódców sprawia, że Charrowie stawiają czoło przeciwnikom jak zawsze zjednoczeni w imię celu. Zatriumfowali w wojnach domowych i w starciach z zagrożeniami zewnętrznymi; odzyskali swoje ziemie, a teraz stawią czoła światu jako najsilniejsza i najbardziej energiczna rasa Tyrii.


Artykuły z 'Charr Week'.


Królestwo Charrów


Screeny

Charr - screen1 Charr - screen2 Charr - screen3

Intro rasowe

Tłumaczenie - Guen