122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Czy jest na sali Mesmer? 12.05.2013
GuildWars2.pl

Event

Nagłówek

Ktoś ma może ochotę na odrobinę cosplaya? Cytując Nivelisa z gildii SOTHIS, serdecznie zapraszamy na imprezę fotograficzną 'Grande Masquerade - Mesmers Gathering'.

Sesja odbędzie się 1 czerwca w zabytkowym parku Arkadia oraz zespole pałacowo-parkowym Nieborów. Organizatorem sesji jest Nivelis, znany z Guild Wars 1 i 2, jako założyciel i jeden z liderów gildii SOTHIS (GW2 - Gandara), oczywiście grający głównie mesmerami :) Impreza jest projektem artystycznym, który autor organizuje we współpracy z grupą Pospolite Ruszenie Fotograficzne

Wydarzenie posiada (oczywiście) swoją stronę na Facebooku, a dołączyć do zabawy można akceptując warunki udziału w sesji na zasadach PRF, co równa się z dołączeniem do grupy na FB i zapoznaniem się z jej zasadami.

Sesja jest cozywiściebezpłatna, każdy może wziąć w niej udział. Ze względu na to, że jest to impreza tematyczna, przygotowany strój musi być zgodny z stylistyką / klimatem przedstawionym w dokumencie inspiracyjnym dotyczącym sesji. Jest to swoisty 'podręcznik', więc zapraszamy do lektury.

Głównym tematem sesji jest postać mesmera z gry Guild Wars 1 i 2, pojawia się też rytualista z GW1. Ze względu na specyfikę sesji organizowanych przez PRF oraz twórczy charakter tej grupy, temat został rozwinięty o wiele innych inspiracji, które autor powiązał ze sobą, rozwijając opowieść o mesmerach wykraczającą daleko po za grę.

Kontakt z autorem - nivelis.photo@gmail.com, FB - Dariusz Mysłowski

Zapraszamy!

opublikowane przez: Tom Stone