122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Deszcz nagród! - Aktualizacja! 02.01.2012
Massively, TenTonHammer, onRPG

Nagrody

Nagłówek
Update!

Nawet sama ArenaNet postanowiła pochwalić się zdobytymi nagrodami w nowym wpisie na blogu. Gra studia z Seattle pojawiła się w ponad tuzinie prestiżowych rankingów "wyczekiwana" najważniejszych branżowych portali. Nie pozostaje nam nic innego jak powinszować ekipie i liczyć na szybką premierę Guild Wars 2.

Wraz z nadejściem nowego roku, Guild Wars 2 zgarnęło pokaźną pulę nagród "Najbardziej oczekiwane MMo 2012". Wśród serwisów, które nagrodziły najnowsze dzieło studia ArenaNet są m.in. Massively, Ten Ton Hammer, OnRPG (które uraczyło nas ciekawym filmikiem video, fragment z Guild Wars 2 od 7:45) Zapewne wraz z upływem czasu i ogłoszeniem wyników przez inne portale, liczba ta się jeszcze powiększy.

Z kronikarskiego obowiązku: Serwis MMoRPG.com umieścił na swoich łamach krótki artykuł - "Pięć rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w systemie Gildii". Zapraszamy do zapoznania się z nim oraz komentowania na łamach naszego forum. :)

opublikowane przez: Anakin