122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Dragon Bash! 04.06.2013
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

11 czerwca

Uczcijmy niezłomnego ducha walki mieszkańców Lwich Wrót podczas festiwalu Dragon Bash, gdzie biesiadnicy śmieją się śmierci w twarz! Sponsorowany przez Radę Kapitańską Lwich Wrót, festiwal będzie trwał przez cały miesiąc, otwierając przed nami szereg nowych ciekawych wyzwań i zabaw, fajerwerki oraz obfitych nagród, a to wszystko zacznie się 11 czerwca i potrwa aż do 9 lipca.

Nie okazuj strachu! Festiwal Dragon Bash nadchodzi!

Harmonogram Dragon Bash

Początek Festiwalu - 11 czerwca Lwie Wrota są centrum wydarzeń towarzyszących festiwalowi Dragon Bash. Rada Kapitańska nie oszczędzała na dekoracjach tego dumnego i zniszczonego miast, czego dowodem może być hologram olbrzymiego, ale niegroźnego smoka!

Walnij smoka! - Początek 11 czerwca Rozglądaj się za projektorami holograficznymi rozstawionymi po całej Tyrii, które zawierają hologramy smoczych sługusów. Ich zniszczenie może zostać nagrodzone Smoczym Kuferkiem! Od 18 czerwca będziecie mogli napotkać również kukły smoków. Po ich podpaleniu i odprawieniu rytualnego tańca zostaniecie nagrodzeni tymczasowym bonusem!

Developer Livestream - 11 czerwca 03:00 w nocy (GMT+2) Razem z developerami ArenaNet będziecie mieć okazje zapoznać się z festiwalem Dragon Bash na platformie twitch.

Dragon Ball - Początek 11 czerwca Powraca starożytna Tyryjska gra w smoczego zbijaka! Dwie drużyny sprawdzą swoje umiejętności i swój refleks w dynamicznej grze w smoczego zbijaka. Pamiętajcie o unikach!

Wyścigi Moa - Początek 11 czerwca Wybierz najszybszego ptaka moa i staw się na starcie w okolicy Farshore Ward w Lwich Wrotach. Będziecie mogli również postawić na ulubionego zawodnika!

Smocze Piniaty - Początek 11 czerwca W największych miastach Tyrii znajdziesz wiszące smocze piniaty, których rozwalenie zostanie nagrodzone smoczymi słodkościami!

Fajerwerki Dragon Bash - 14-17 czerwca Rozglądajcie się po niebie w Lwich Wrotach. Każdej nocy ożyje ono za sprawą pokazów sztucznych ogni. Pokazy rozpoczną się o północy z 13 na 14 czerwca (GMT+2) i będą powtarzane aż do 17 czerwca do godziny 03:00 rano. Obejrzyjcie cały spektakularny pokaz sztucznych ogni, a zostaniecie nagrodzeni unikalnym festiwalowym rogatym hełmem smoka!

Ceremonia podpalenia wielkiej smoczej kukły - 18 czerwca Dołączcie 18 czerwca do Rady Kapitańskiej i wszystkich zgromadzonych, aby uczestniczyć w ceremonii podpalenia kukły smoka na placu w Lwich Wrotach. Gospodarzem tego wydarzenia będzie Magnus the Bloody Handed, a sama ceremonia będzie pełna radości i niespodzianek!

Nowe nagrody

Rogi smoka

Unikalny festiwalowy hełm dostępny dla wszystkich, którzy wezmą udział w pokazie sztucznych ogni odbywającym się w Lwich Wrotach co dwie godziny.

Holograficzne Smocze Skrzydła

Te smocze skrzydła będą dostępne jako bardzo rzadki drop na arenie Dragon Ball, jak i podczas wszystkich innych aktywności. Ambitni poszukiwacze przygód, którzy zdobędą dużą ilość festiwalowych słodkości będą mogli prawdopodobnie wymienić je na owe skrzydła.

Holograficzne Roztrzaskane Smocze Skrzydła

Tymi skrzydłami zostaną nagrodzone osoby, które ukończą odpowiednie festiwalowe osiągnięcia.

Smoczy Kuferek

Jest to specjalny kufer, który można zdobyć w trakcie trwania festiwalu. Jest wypełniony po brzegi słodkościami, fajerwerkami, miniaturkami holograficznych smoków oraz Jadeitową Smoczą bronią!

Smoczy Jadeit - nowy skin broni

Kupony na nowe skiny broni można zdobyć z Bogatych Smoczych Kuferków i (rzadziej) ze zwykłych Smoczych Kuferków. Kupon wymienia się u Black Lion Weapon Specialist, którego znajdziesz w każdym większym mieście.

Miniaturka wyścigowego Moa

Miniaturową wersję wyścigowego Moa będziesz mógł zdobyć w trakcie trwania festiwalu kupując go za bilety zdobyte w trakcie wyścigów Moa.

Nowe możliwości

1

Walcz aby utrzymać się w rankingu PvP

Usprawniliśmy sposób działania rankingów PvP. Nieaktywni gracze zaczną powoli spadać w rankingu na rzecz nowych i aktywnych graczy. Oznacza to, że rankingi PvP od teraz będą jeszcze dokładniej pokazywać najlepszych graczy PvP.

2

Authorized Program Shoutcaster

Authorized Program Shoutcaster będzie narzędziem pozwalającym shoutcasterom śledzić wysoko rankingowe drużyny. Zostaną oni poinformowani za każdym razem, gdy dana drużyna będzie rozgrywać mecz PvP. Shoutcaster będzie mógł automatycznie odwiedzić dany mecz jako widz i z lekkim opóźnieniem zdać relację z przebiegu całego spotkania.

Tapeta

1

opublikowane przez: Quise