122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Echoes of the Past 06.11.2014
Guildwars2.com

News

Nagłówek

Czwartego listopada dodano nowy rozdział fabuły z Living Story wraz z nowymi osiągnięciami i przedmiotami w sklepiku. Tym razem fabuła zabiera nas na zupełnie nową mapę Silverwastes i odkrywa przed nami tajemnice z przeszłości. Moje osobiste wrażenia z ciągu dalszego historii są jak najbardziej pozytywne, ale doświadczcie tego sami.

Początek 4. listopada 2014

Atak na Pale Tree wymusił na przywódcach świata Tyrii podjęcie działań. W kontynuacji drugiego sezonu Living Story rasy zamieszkujące Tyrię przygotowują się do wojny z Mordremothem.

1

Przygotowania do wojny

Siły Paktu założyły przyczółki w Silverwastes, nowym obszarze Maguumy bliższym domenie Mordremotha. Udajcie się do Camp Resolve, aby obserwować wysiłki Paktu, ale miejcie się na baczności, to już tereny wroga. Tajemnicze ruiny będą obszarami kluczowymi w walce przeciwko rosnącym w siłę armią Starożytnego Smoka. Walczcie o utrzymanie pozycji, wezwijcie na pomoc posiłki Paktu i odeprzyjcie zagrożenie.

1

Skarby Silverwastes

Za walkę z siłami Mordremotha będziecie otrzymywać Bandit Crests, które można wymienić u handlarzy Paktu na recepty, materiały, części nowej zbroi i inne

1

Bioluminescencja

Wprowadzono nowy zestaw zbroi, który można zebrać biorąc udział w wydarzeniach na Silverwastes. Poczynając od naramienników z obecnie dostępnego rozdziału będziecie mogli uzbierać komplet zbroi Carapace, której kolejne części będą dodawane w następnych rozdziałach fabuły. Zestaw będzie można przetworzyć w wersję Luminescent obdarzoną bioluminescencją.

1

Dodatkowo tutaj można znaleźć nową tapetę i kilka screenów z nowego obszaru.

W sklepiku za gemy teraz możemy zakupić:

  • Replica Job-o-Tron Backpack - plecaczek komentujący poczynania bohatera
  • Mini Belinda
  • Guild Flag Finisher

1 1 1

Tłumaczenie patch notes - w komentarzach na forum

opublikowane przez: Guen