122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Edycja Kolekcjonerska GW2 na gram.pl 04.04.2012
ncsoft

sklep

Nagłówek

Podczas mojej dzisiejszej relacji z europejskiego dnia fanów wspominałem, że negocjacje na temat przedsprzedaży Guild Wars 2 w Polsce jeszcze trwają. Właśnie dostaliśmy jednak informację od Aidana Taylora z NCSoftu, że CDProjekt się z nimi wreszcie dogadał. Cytując jego mejla:

So as promised here is the Polish retailer for the GW2 Standard and Collector Edition’s, this will go live at 9 am CEST on April 10th it may not show on their website until this time due to the holiday weekend across Europe:

sklep.gram.pl

I am telling you guys first to give you the exclusive for your communities, feel free to quote me and I will retweet it after you have posted it (tag it with #EUfanday so that I can find it).

Hope this helps,

Cheers,

Aidan

A więc, dla tych, którzy nie są tak biegli w języku angielskim, Edycja Zwykła oraz Kolekcjonerka Guild Wars 2 będzie w Polsce dostępna w sklepie gram.pl. Będzie ją można nabyć już od 10 kwietnia, od godziny 9 rano naszego czasu, choć informacja może się jeszcze nie wyświetlać na stronie sklepu, ze względu na zbliżające się święta Wielkanocne (a więc sezon urlopowy). Tak więc już wkrótce dowiemy się jaka będzie cena takiej przyjemności.

opublikowane przez: Tom Stone