122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

EU Fan Day 2012 - Relacja na nie-żywo 04.04.2012
guildwars2.pl

event

Nagłówek

Przypuszczam, że nie ma wśród naszych czytelników nikogo, kto nie wie jeszcze o zakończonym wczoraj spotkaniu ArenaNet i NCSoftu z przedstawicielami europejskich stron fanowskich poświęconych Guild Wars 2. Pisaliśmy to tym już ostatnim razem, a teraz wypadało by rozwinąć tamtego newsa o bezpośrednią relację, napisaną specjalnie dla naszych czytelników. Wersję polską możecie przeczytać już teraz, natomiast wersja anglojęzyczna pojawi się już wkrótce.

Dodatkowo zapraszam na nasz kanał YouTube, gdzie możecie, pośród innych ciekawych filmików, znaleźć pozdrowienia od Melanie i Aidana dla Polskich graczy oraz na nasz facebookowy profil, na którym znajdziecie obszerniejszą galerię zdjęć z imprezy.

Inne zaproszone serwisy też powoli publikują swoje materiały, więc ciekawskich zapraszamy do ich lektury (a jeśli gdzieś znajdziecie artykuł, którego tu nie ma - piszcie o nim w komentarzach, zaraz dodamy go do tej listy):

opublikowane przez: Tom Stone