122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Europejski Dzień Fanów (a właściwie dwa dni) 30.03.2012
guildwars2.pl

event

Nagłówek

Niektórzy z Was mogli już zapewne zauważyć na twitterze ArenaNet, że 2 i 3 kwietnia odbędzie się Europejski Dzień Fanów, w którym będą brać udział przedstawiciele największych fansajtów poświęconych Guild Wars 2. Szczerze mówiąc, miałem nadzieję, że uda mi się to utrzymać w tajemnicy przynajmniej do 1 kwietnia, ale cóż - ANet zepsuła mi niespodziankę :). Objaśniając to tym, którzy się jeszcze nie domyślili, owszem, my też tam będziemy, a co widzieliśmy i co słyszeliśmy - z pewnością opiszemy.

Podczas spotkania odbędzie się, między innymi, wideokonferencja z twórcami GW, wśród których znajdą się między innymi Eric Flannum, Colin Johanson, Ree Soesbee, Kristen Perry oraz Josh Petrie. Dlatego też, jeśli macie jakieś intrygujące pytania dotyczące GW2, bety, czy lore Wojen Gildii - postujcie je śmiało, postaramy się zadać je podczas konferencji. Śledźcie również naszego facebooka, bo zdjęcia z tego wydarzenia powinny pojawić się właśnie tam. (To informacja dla tych, którzy zastanawiali się całkiem niedawno jaki jest sens promowania naszego konta na FB).

Więcej informacji wkrótce (chyba, że powstrzyma mnie NDA :D)

opublikowane przez: Tom Stone