122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Feature pack wrzesień 2014 18.08.2014
guildwars2.com

aktualizacja

Nagłówek

Witajcie Tyryjczycy

Z przyjemnością informuję, że kolejny feature pack zostanie wprowadzony 9. września 2014 roku. Szczegóły każdej ze zmian zostaną opisane na stronie Guild Wars 2 w ciągu najbliższych trzech tygodni.

1

Na początek zajmiemy się zmianami w PvP i WvW. Zaplanowaliśmy omówienie tych zagadnień na ten sam czas co Guild Wars 2 International All-Stars Tournament, który będzie można oglądać w przekazie na żywo ze sceny w czasie Gamesconu w Kolonii. Zajrzyjcie na stronę z przekazem i obejrzyjcie najlepszych graczy z Europy, Chin i Ameryki północnej w zmaganiach o mistrzostwo.

Dla osób z niecierpliwością oczekujących informacji na temat drugiego sezonu Living World - do wyjścia feature packa będzie przerwa w wydawaniu nowych epizodów. Ciąg dalszy pojawi się jesienią, a konkretną datę wydania odcinka piątego zapowiemy po wyjściu feature packa. Odcinek czwarty pozostanie aktywny do ukazania się odcinka piątego, co oznacza, że macie dużo czasu na zalogowanie się do gry i odblokowanie go.

Mamy nadzieję, że jesteście równie podekscytowani nowym feature packiem, co my w Arena Net. Do zobaczenia w grze!

Colin Johanson

14. sierpnia 2014 PvP - AKTUALIZACJE WIZUALNE I ZMIANY W NAGRODACH

W zapowiedzianym wczoraj wrześniowym feature packu wraz z wprowadzeniem World Tournament Series będą również inne dodatki do PvP.

Dzisiaj będziemy mówić o dwóch dodatkach związanych ze wspieraniem społeczności nastawionej na współzawodnictwo: standardowych modelach przeciwników i zbrojach dostępnych wyłącznie na PvP. Branden Lee, zajmujący się programowaniem rozgrywki, opowie o standardowych modelach przeciwników, a projektant Hugh Norfolk przedstawi nowe zbroje.

Standardowe modele przeciwników

Zapewne już zauważyliście podczas gry PvP, że w Guild Wars 2 animacje tych samych umiejętności różnią się pomiędzy rasami. W rozgrywce nastawionej na współzawodnictwo może to utrudniać przewidywanie ruchów przeciwnika i reakcję na nie. Chcemy wprowadzić bardziej niezawodny sposób na identyfikację i reakcję na umiejętności przeciwnika, jako wsparcie dla współzawodnictwa.

Musieliśmy odpowiedzieć na trudne pytanie: jak ujednolicić animacje i rozmiar postaci aby ulepszyć czytelność akcji przy jednoczesnym zachowaniu wizualnej różnicy pomiędzy profesjami. Powiem wam, że podwyższenie asurańskich postaci nie było właściwą odpowiedzią.

1

Rozwiązanie nazwaliśmy "standardowymi modelami przeciwników". Modele te składają się z ludzkiego modelu postaci, zestawu broni i zbroi dla każdej z profesji oraz płci. Użyliśmy wyglądu, który według nas najbardziej oddaje charakter danej profesji oraz różni się znacznie od wyglądu pozostałych klas.

Co to oznacza dla Was? To proste. W zakładce General Options po naciśnięciu F11 znajduje się nowe ustawienie. Jeśli włączycie standard enemy models i wejdziecie w tryb gry, który używa tej opcji, wszyscy wasi przeciwnicy będą wyświetlani jako modele standardowe w oparciu o profesję i płeć postaci. Opcja ta zastąpi jedynie przeciwników, wygląd waszych sojuszników nie ulegnie zmianie. Jako, że zaprojektowaliśmy tą funkcję z myślą o wysoko-poziomowym PvP, będzie ona dostępna tylko na Team Arena i Custom Arena, które dopuszczają Tournament Commands.

Zbroje PvP i nowy rodzaj nagród

Witam wszystkich, nazywam się Hugh Norfolk i opowiem o nowych zbrojach dostępnych wyłącznie na PvP. Już słyszę jak pytacie "Czy Ty naprawdę powiedziałeś, że będą nowe zbroje na PvP?" Odpowiedź brzmi tak. Będą dwa nowe zestawy zbroi dostępne wyłącznie na PvP: zbroja Glorious i Glorious Hero’s.

1

Kiedy projektowaliśmy ten zestaw, chcieliśmy aby był unikalny i wspaniały. Zaczęliśmy od zadawania pytań "Co miałby na sobie bóg wojny?" i "Co uosabiało by chwałę w walce?" Szukając odpowiedzi na te pytania zwróciliśmy się w stronę mitologii w poszukiwaniu inspiracji. Zajrzeliśmy również do najbardziej pełnego sławy miejsca - Hall of Heroes z pierwszej części Guild Wars. Jednym z elementów wystroju Hall of Heroes są majestatyczne posągi z ozdobnymi skrzydłami, które zdecydowaliśmy się włączyć do nowego zestawu zbroi.

W odpowiedzi na chęć posiadania prestiżowej zbroi przez społeczność PvP zdecydowaliśmy się stworzyć dwa zestawy. Zestaw Glorious Hero’s jest nagrodą za niektóre turnieje, jak Guild Wars 2 International All-Star Tournament na Gamescom. Jeśli nie jesteście w żadnym z uczestniczących w nim zespołów, nie rozpaczajcie, w przyszłości będą jeszcze turnieje tej samej klasy. Drugi zestaw będzie czymś, co będą mogli zdobyć wszyscy gracze. W związku z tym można go zdobyć w nagrodach z nowej powtarzalnej ścieżki nagród - Glorious Armor Reward Track.

1

Ścieżka ta zwiera nagrody podobne do już istniejących ścieżek regionalnych, jak Dragonite Ore, Empyreal Fragments, Obsidian Shards i Mystic Clovers. Będziecie mogli zdobyć również Custom Arena Time Tokens aby wesprzeć swoją ulubioną Custom Arenę. Za każdym razem, po ukończeniu ścieżki będziecie mogli wybrać jedną część zbroi i dodać ją do swojej szafy.

Do zobaczenia w the Mists!

opublikowane przez: Guen