122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

"Gdzie Jest..." trzecia edycja 21.08.2011
guildwars.pl

konkurs

Gdzie Jest... Edycja 3

tak, zapewne wielu z Was domyślało się, że ten dzień się zbliża - i oto nadszedł. GuildWars.pl przygotowało bowiem dla Was kolejną, trzecią już edycję konkursu "Gdzie jest..."! Dla tych, których nie było z nami w poprzednich latach, oraz dla tych, którzy pamięć mają dobrą, lecz krótką, wyjaśniam, że konkurs polega na szukaniu miejsc, które wcześniej odwiedziła nasza redakcyjna sierotka (w tym roku jest nią Akim) i wysyłaniu do nas screenów z własną postacią w tych lokacjach. Wygrywa osoba, która w ciągu całego września będzie najszybciej dobiegać do poprawnych miejsc na terenie całej gry.

lista nagród jest pokaźna, bo w puli znalazło się przynajmniej 6 Armbrace of Truth, niezliczona ilość ektokulek i kluczy Zaishen oraz (zgodnie z wynikami ankiety) kupony upominkowe na zakupy w salonach Empik - gdyż skoro nie byliście zgodni co do tego jakie nagrody rzeczowe najbardziej Wam odpowiadają, każdy zwycięzca będzie miał możliwość własnoręcznego wyboru nagrody :)

regulamin konkursu znajdziecie w komentarzach, natomiast aby wziąć udział w konkursie wystarczy zgłosić się wysyłając Prywatną Wiadomość do konkursowego bota zatytułowaną "Zgłoszenie 3.0", podając w treści maksymalnie 4 nicki postaci w Guild Wars.

opublikowane przez: Tom Stone