122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Gildie

Opracowano na podstawie artykułu o gildiach znajdującego się na oficjalnej Wiki Guild Wars 2.

Spis treści

Tworzenie

Zarządzanie

Guild Bounty - Zasady Gry


Bank

W Architekturze znajdują się trzy ulepszenia, które w sumie rozwijają bank gildyjny do 250 slotów. Bank można odwiedzać korzystając z NPC - Guild Banker.

  • Gildyjna skrytka: 50 slotów.
  • Gildyjny skarb: 100 slotów.
  • Głęboka jaskinia: 100 slotów.

Lider gildii ma możliwość definiowania dostępu do banku. Dodatkowo istnieje możliwość wyświetlania wpisów, które określają kto, co i o jakiej porze umieścił bądź wyjął z gildyjnego banku.

Świat kontra Świat

Gildie uczestniczące w WvW mogą przejmować obiekty, wywieszać na nich swój baner oraz czerpać korzyści z bonusów zakupionych za punkty wpływu.

emblem

Emblem gildyjny

Po utworzeniu ulepszenia "Guild Item Template", członek gildii z odpowiednimi uprawnieniami jest zdolny do zaprojektowania emblemu gildyjnego, który będzie pokazywany na banerach, zbrojach i broniach. Każdy emblem zawiera dwukolorowy symbol, który jest nakładany na jednokolorowe tło.

  • Guild Armorer po utworzeniu ulepszenia "Guild Armor Contract upgrade" będzie sprzedawał zbroje z emblemem gildyjnym.
  • Guild Weaponsmith po utworzeniu ulepszenia "Guild Weapon Contract upgrade" będzie sprzedawał bronie z emblemem gildyjnym.

Notatki

  • Siedziby gildii nie będą dostępne od razu, zostaną one dodane w późniejszym czasie.
  • Dodatkowo ArenaNet rozważa wprowadzenie zewnętrznego wsparcia dla gildii - chodzi tutaj między innymi o kalendarz czy czat, który ma być dostępny z poziomu przeglądarki internetowej czy urządzenia mobilnego.
  • Istnieje możliwość posiadania kilku liderów w gildii, jednak osoba z tą rangą musi sama się jej zrzec - nie może tego zrobić inny lider, nawet jeśli jest założycielem gildii.