122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Gotuj się na premierę! 17.08.2012
guildwars2.com

Premiera

Nagłówek

Na stronie guildwars2.com pojawił się news, zawierający garść informacji związanych z premierą Guild Wars 2. Można przeczytać tam o regionach, do których przypisane są klucze, o wyborze serwera, języka gry oraz o wielu pomniejszych rzeczach, które większość z nas już wie.

Klucze podzielone są na 3 główne regiony: Europa, Ameryka Północna i Inne. Kraje z kategorii Inne będą połączone z amerykańską bazą danych. Żaden gracz nie jest sztywno przypisany do swojego regionu, więc po uruchomieniu gry, gracz z Europy będzie mógł bez przeszkód wybrać region i serwer amerykański, jeśli tak zechce. Na uwagę zasługuje fragment mówiący o tym, że w okresie premiery będzie można do woli i za darmo przenosić się pomiędzy serwerami, co jest bardzo dobrą wiadomością. Przenoszenie się zostanie ograniczone i stanie się płatne dopiero wtedy, gdy ruch się zmniejszy a światy ustabilizują.

Warto również wspomnieć o tym, że na stronie https://account.guildwars2.com została udostępniona opcja zmiany nazwy swojego konta, czyli rzecz, na którą wiele osób czekało.

opublikowane przez: Akim