122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Guild Wars 2 na Wiosennej Konferencji CD Projekt 15.04.2011
Owca

Guild Wars 2

obiecane filmiki z prezentacji Guild Wars 2 na Wiosennej Konferencji CD Projekt:

http://www.youtube.com/watch?v=du75BPQjGH4

http://www.youtube.com/watch?v=a6uZd7GQ5Wg

pierwsza cześć koncentruje sie na ogólnym omówieniu gry przez przedstawicieli NCSoftu, druga traktuje głownie o marketingu dotyczącym GW2 w Polsce.

niestety, nie pokazano i nie powiedziano nic nowego, czego byśmy my, zagorzali fani do tej pory nie wiedzieli - prezentacja była raczej skoncentrowana na ogólnym przedstawieniu produktu. Najciekawsza częścią wydaje się ta o marketingu GW2 w Polsce - czerpanie ze społeczności gier F2P? Testy? Ambasadorzy? Niestety tylko tyle zostało powiedziane i reszty na chwile obecną możemy się tylko domyślać. Tak czy inaczej, wygląda na to, ze CDProjekt jest w zaawansowanym stadium współpracy z NCSoftem w związku z sequelem, wiec możliwe, ze rzeczywiście jak powiedział gość od marketingu, niedługo dowiemy się więcej. Enjoy. PS. Wiem, ze większość z was spodziewała się zapewne obszernej relacji, ale w nie ma za bardzo czego dopowiedzieć, bo to co zostało pokazane na prezentacji mówi w zasadzie samo za siebie. Dłuższa notka na temat całej konferencji, jak i również hands-on Wiedźmina 2 wkrótce.

opublikowane przez: Owca