122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Guild Wars 2 video interview

Przeprowadzony przez IGN wywiad wideo przeprowadzony z Jeffem Grubbem oraz Danielem Dociu

(można go w języku angielskim obejrzeć tutaj).

Jeff: Gra osadzona jest w świecie Tyrii, świecie znanym z Guild Wars 1, lecz 250 lat później. A w ciągu tych 250 lat naprawdę wiele się wydarzyło. W tym czasie przebudziły się smoki, potężne bestie żywiołów, które spały przez milenia pod powierzchnią. Zarówno cywilizacje jak i wszelkie życie rozkwita gdy te monstra budzą się z letargu i sieja spustoszenie.

Daniel: Tak na prawdę nie było jednej chwili, w której postanowiliśmy opuścić Guild Wars 1 i przejść do Guild Wars 2 - to było bardziej gładkie przejście.

J: Wczesne pomysły dotyczące GW2 pojawiły się, gdy jeszcze pracowałem nad eye of the North a sama historia wciąż ewoluuje od tamtego czasu.

D: To, co zobaczyliście w trailerze jest bardzo reprezentatywną częścią naszego, hmm, planu pokazania concept artów i sprawienia, że staną się głównym składnikiem naszego produktu.

J: Poczuliśmy w ANet, że teraz właśnie nadszedł czas ulepszenia Guild Wars, świata Guild Wars, do nowej ery i nowych możliwości, aby zwiększyć jego mechanikę i znacznie ją poprawić. Jedną z rzeczy, na jaką chcemy zwrócić uwagę w nowej grze jest mobilność graczy. Nie tylko jeśli chodzi o poruszanie się między lokacjami przy pomocy znanego z GW1 "map travel", lecz również udostępnienie możliwości skakania, biegania, pływania i nurkowania. Ponadto, poza tradycyjnymi metodami poruszania się będziemy mieli Asury, magiczną rasę, która przejęła kontrolę nad znaczną częścią południa, i stworzyła magiczne bramy aby się tam poruszać. Dziś Bramy Asur stały się głównym łącznikiem w świecie Tyrii.

D: Stworzyliśmy wiele pomysłów, których tak jakby trzymamy się od samego początku. Cała podwodna część gry na przykład jest czymś, co planowaliśmy od początku i która, moim zdaniem, podwoi możliwą do odwiedzenia część świata otwierając jednocześnie nowe możliwości dla graczy.

J: To bogaty świat, o wiele bardziej otwarty od tego, który stworzyliśmy wcześniej, gdyż nie jest tak bardzo liniowy. Oczekujemy, że gracze będą ruszać we wszystkich kierunkach i będą zdolni do robienia wielu różnych rzeczy.

Tłumaczenie - Tom Stone