122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

GuildWars2.pl - zmieniamy się dla was! 24.02.2012
GuildWars2.pl

GuildWars2.pl

Nagłówek

Jak zapewne zauważyliście, nasz portal ostatnio „ruszył z kopyta” i wiele rzeczy się u nas zmieniło!

GuildWars2.pl dynamicznie się rozwija, aby zapewnić wam – użytkownikom – większy komfort i przyjemność płynącą z przebywania na łamach naszego serwisu.

Dziś mamy dla was specjalną wiadomość, nowe tłumaczenia oraz zapowiedź tego co dopiero nadejdzie! Po więcej szczegółów zapraszamy do rozwinięcia!


Nasz Fansite, na zasadzie partnerskiej współpracy, dołączył do kolektywu gram.pl – jednego z największych polskich portali branżowych. Dzięki temu będziemy mogli dotrzeć do jeszcze szerszej publiki oraz poprawić jakość prowadzonej przez nas fanowskiej działalności. Od dziś przeglądając wiadomości na Gram.pl możecie również natrafić na banner promujący GuildWars2.pl!

Banner

Mamy nadzieję, że dzięki tym zmianom wkrótce uda nam się stworzyć jeszcze lepsze i dynamicznie rozwijające się community Guild Wars 2 w Polsce! W osiągnięciu tego celu liczymy również na waszą pomoc!


Ponadto nasza ekipa przetłumaczyła dla was kolejne artykuły! Jesteście ciekawi co Mike O’Brien i Jim Boer mają nam do powiedzenia na temat Guild Wars 2? O tym jak zamieniają słowa w czyny i nadają tym słowom komputerową animację, przeczytacie tutaj!

Mike O’Brien – Słowa w czyny!

Jim Boer o ewolucji animowanych dialogów!


To nie wszystkie nowości i uaktualnienia, które szykujemy! Bądźcie czujni, bo w nadchodzących tygodniach mamy dla was kolejne niespodzianki – tyczące się zarówno naszego portalu jak i Guild Wars 2!

-Ekipa GuildWars2.pl

opublikowane przez: Anakin