122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Happy Birthday GW! Celebracja 6 urodzin 29.04.2011
Różne

Update

doczekaliśmy się. Ale zanim napiszę czego się doczekaliśmy, krótka informacja na temat konkursu zapowiedzianego na GuildWars2.com. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć filmik promujący Guild Wars 2. Ma on trwać minutę i obowiązkowo musi być w języku angielskim. Pełny regulamin etc znajdziecie na oficjalnej stronie konkursu (link wyżej) natomiast lista nagród to:

  • Nagroda Główna (2): Wizyta w nowym studio ArenaNet w Bellevue, w Waszyngtonie. Zwycięzcy będą mogli spędzić czas z twórcami GW2 oraz pograć w najnowszą odsłonę serii. ANet zapewnia również bilet na samolot oraz pokój hotelowy na trzy dni dla zwycięzcy i jednej osoby towarzyszącej.
  • Pierwsze Miejsce (2): Jedna obudowa Guild Wars 2 Antec P193. "Zabawka" działa podobno bardzo cichutko, dzięki 200mm bocznemu wiatrakowi oraz systemem wodnego chłodzenia KÜHLER H₂O 620.
  • Drugie Miejsce (3): Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 460 z 1GB RAM.
  • Nagrody dodatkowe (10): Książka Art of Guild Wars 2 podpisana przez ekipę twórców.

skoro o konkursie mamy już z głowy, pora opisać to, czego się doczekaliśmy. Są to bowiem urodziny GW. Oprócz standardowych dropów ciastek czy innych słodkości postacie które ukończą szósty rok "istnienia" otrzymają w ramach urodzin jeden z trzydziestu specjalnych toników (oczywiście everlasting) - a nie tak jak dotychczas minipeta. Dla osłody dla tych, którzy liczyli na mini=Abbadona twórcy przygotowali kilka ciekawych zmian w samej grze, czyli urodzinowy update a w nim między innymi specjalny quest Hard Mode oraz Flux - zmienny efekt działający na wszystkich mapach PvP. Pełna lista zmian w komentarzach.

opublikowane przez: T. i L.