122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Cześć Fajtłapo! Bystry Asura odpowiada na głupie pytania

Tłumaczenie artykułu Hey Bookah! Smart Asura Answers to Stupid Questions opublikowanego na blogu ArenaNet 13 września 2011 roku przez Jeffa Grubba.

Asurowie - nagłówek

Asurowie znani są w Tyrii z analitycznego podejścia do życia i pragmatycznego rozwiązywania problemów. Kto bardziej nadaje się do udzielania odpowiedzi na trudne pytania niż asuriański doradca?

Cześć Fajtłapo,

Jako inżynier, lubię majsterkować przy moich gadżetach i sprzęcie, czego efektem jest moja nowa Lemoniadowa Wieżyczka. Problem polega na tym, że moja lemoniada ma posmak prochu strzelniczego. Czy możesz mi powiedzieć co robię źle?

Podpisano

Arid z Askalonu

Avatar asuriańskiego doradcy

Cześć Aridzie Fajtłapo!

Nie robisz niczego źle!

Tylko ograniczony umysłowo i pedantyczny osobnik może obstawać przy przestarzałym, staromodnym smaku lemoniady! Mówię Ci, pomyśl przedsiębiorczo! Nie stworzyłeś Lemoniadowej Wieżyczki, ale świeżą, cytrynową amunicję! Prawda, że genialne?

Kiedy życie da Ci cytryny, wystrzel je z powrotem z dużą prędkością!

Cześć Fajtłapo,

Jestem przystojnym młodym człowiekiem wojownikiem, który zakochał się w młodej, pięknej dziewczynie, ale ona leci tylko na mój intelekt. Jak mogę przekonać ją, że moje mięśnie są tak samo fajne jak mój mózg?

Podpisano

Samotny z Lwich Wrót

Avatar asuriańskiego doradcy

Cześć Samotny Fajtłapo!

Biedaku.

W pojedynku pomiędzy intelektem a mięśniami, zawsze wygrywa ten pierwszy. Możesz być przydatny do podnoszenia ciężkich przedmiotów, ale ona natychmiast będzie gotowa Cię rzucić dla pierwszego geniusza, który będzie potrafił obliczyć różniczkowy wektor krzywej, przecinającej jej drogę.

Zresztą zastanów się, jeśli podoba się jej Twój intelekt, to nie jest na tyle bystra, by opłacało się do niej podbijać.

Cześć Fajtłapo,

Grawle ciągle pożerają całe pola mojej kapusty! Nie wiedziałem nawet, że ją lubią. Co mogę zrobić, by trzymać ich z dala od moich upraw?

Z poważaniem

Głodny z Hoelbrak

Avatar asuriańskiego doradcy

Cześć Głodny Fajtłapo!

Radzę Ci losowo zaminować uprawy i rozmieścić automatycznych ognistych obrońców wyczulonych na ruch sierści.

Natomiast, resztę radzę spryskać zjadliwym wirusem.

Aha, chcesz sam jeść te kapusty? Czy ja muszę myśleć o wszystkim?

Cześć Fajtłapo,

Jestem człowiekiem elementalistą, który podróżuje z kilkoma Charrami wojownikami z Legionu Krwi. Ci wielcy twardziele zawsze narzekają za każdym razem, gdy dostrajam się do wody - mówią, że nie potrzebują leczenia i że wilgoć tylko zakręca ich sierść. Co zrobić, aby ich przekonać, że magia wody jest dla nich dobra?

Podpisano

Wkurzony Elementalista

Avatar asuriańskiego doradcy

Cześć Wkurzony Fajtłapo!

Co to za nonsens "podróżowanie z"?

Charrowie są więksi niż Ty i o tyle głupsi (to udowodniony fakt - to dlatego Asurowie są od Ciebie mniejsi, ale o wiele, wiele bystrzejsi). Nie powinieneś "podróżować z" Legionem Krwi. Powinieneś poganiać ich przed sobą, za pomocą swojego tajemniczego spreju, którego boją się o wiele bardziej niż jakiegokolwiek potwora w Tyrii.

Jeśli to nie pomoże, wiem gdzie możesz dostać tanio Lemoniadową Wieżyczkę.

Tłumaczenie - Rvik