122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Humor kolekcjonera - wyniki 20.08.2012
GuildWars2.pl

konkurs

Nagłówek

Debaty i głosowania trwały kilka dni, a laureaci zdobyli nagrody wyprzedzając swoich konkurentów dosłownie o włos. O czym piszę? Oczywiście o konkursie, w którym nagrodami były egzemplarze Guild Wars 2, w tym praktycznie niedostępna już na rynku edycja kolekcjonerska gry. Nim dowiecie się komu przypadły nagrody napiszę jeszcze, że będziemy się starali w jakiś sposób nagrodzić również pozostałe wyróżnione w konkursie osoby, czyli wszystkich tych, których zakwalifikowaliśmy do naszego wewnętrznego finału, ale w tej sprawie będziecie musieli wykazać jeszcze odrobinę cierpliwości - negocjacje trwają, a my obiecaliśmy wyniki już dzisiaj.

Tak więc do rzeczy, najśmieszniejszą przeróbką jednego z konkursowych obrazków jest, zdaniem naszej redakcji, praca czuczu20, i to właśnie on otrzyma od nas Edycję Kolekcjonerską Guild Wars 2. Standardowe wersje GW2 natomiast przypadają pracom Faroda oraz remejka. Wszystkie wyróżnione prace możecie zobaczyć w rozwinięciu newsa, a laureaci proszeni są o podanie w odpowiedzi na moje PW danych, pod które mamy wysłać przesyłki.

Ach, byłbym zapomniał, jeden z uczestników swoim zgłoszeniem tak rozbawił całą redakcję, że postanowiliśmy wyróżnić go specjalną rangą na forum - o ile zgłosi się do nas po odbiór nagrody. Jego zgłoszenie poniżej:

file:///C:/Users/Micha%C5%82/Desktop/na%20konkurs.jpg i jest ^u^

Zwycięzcy:

Praca w konkursie EK

Autor: czuczu20

Praca w konkursie EK

Autor: Farod

Praca w konkursie EK

Autor: remejk

Finaliści:

Praca w konkursie EK

Autor: szarykruk

Praca w konkursie EK

Autor: Gofcia

Praca w konkursie EK

Autor: Nevil

Praca w konkursie EK

Autor: Khesi

Praca w konkursie EK

Autor: Driveskull

opublikowane przez: Tom Stone