122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Instrukcja Online do Guild Wars 2

Jest to zestaw podstawowych informacji przydatnych przy rozpoczęciu swojej przygody w świecie Tyrii, w uniwersum Guild Wars 2. Informacje zawarte w tej instrukcji powinny bezboleśnie przeprowadzić was przez pierwszą godzinę gry. Rozwinięcie wiadomości tutaj zawartych oraz bardziej zaawansowane koncepcje zostaną poruszone jako porady w samej grze. Oryginalną, anglojęzyczną wersję tej instrukcji można znaleźć na stronie producenta.

Spis treści

Początki

Twoja postać

Pierwsza godzina

Walka

Twoja osobista historia

Współzawodnictwo

Więcej informacji


Początki

Bez obaw

Nie zamierzamy zarzucać cię wszystkimi informacjami zaraz na początku gry. W miarę swoich postępów będziesz mógł przeczytać pojawiające się na ekranie wskazówki oraz porady, aby uczyć się wszystkiego stopniowo. Pamiętaj - nie ma złych sposobów gry w Guild Wars 2, po prostu eksploruj, baw się i próbuj nowych rzeczy!

tips & tricks

Karta odnośników

Poniższy dokument PDF zawiera podstawowe informacje (w języku angielskim) na temat wymagań sprzętowych, sposobu instalacji oraz skrótów klawiszowych wykorzystywanych w grze.

Ściągnij kartę odnośników (j. ang.)

Wybierz swój świat

Po pierwszym zalogowaniu do Guild Wars 2 zostaniesz poproszony o wybór świata, na którym chcesz grać.

Upewnij się, że wybrana przez ciebie "ojczyzna" spełnia twoje potrzeby - przykładowo, jeśli jesteś Polakiem, najprawdopodobniej powinieneś grać na jednym z serwerów europejskich, gdzie inni gracze będą należeć do twoich stref czasowych i łatwiej będzie znaleźć kogoś mówiącego twoim językiem. Sprawdź również jaki serwer został wybrany przez Twoją społeczność.

W przyszłości, jeśli zdecydujesz się zmienić swój ojczysty świat, będziesz mógł tego dokonać za drobną opłatą.

wybór serwera