122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Instrukcja Online do Guild Wars 2

Jest to zestaw podstawowych informacji przydatnych przy rozpoczęciu swojej przygody w świecie Tyrii, w uniwersum Guild Wars 2. Informacje zawarte w tej instrukcji powinny bezboleśnie przeprowadzić was przez pierwszą godzinę gry. Rozwinięcie wiadomości tutaj zawartych oraz bardziej zaawansowane koncepcje zostaną poruszone jako porady w samej grze. Oryginalną, anglojęzyczną wersję tej instrukcji można znaleźć na stronie producenta.

Spis treści

Początki

Twoja postać

Pierwsza godzina

Walka

Twoja osobista historia

Współzawodnictwo

Więcej informacji


Twoja osobista historia

Twoja prywatna instancja

Twoja unikatowa ścieżka fabularna w Guild Wars 2 oparta jest na biograficznych wyborach, jakie podjąłeś podczas tworzenia postaci, lecz ulega zmianom w miarę dokonywania wyborów podczas gry.

Każdy krok twojej historii odbywa się w animowanych konwersacjach oraz prywatnych instancjach, w których to ty jesteś głównym bohaterem, mającym wpływ na przebieg wydarzeń. Możesz zaprosić innych graczy, aby ci towarzyszyli, ale jedynie ty masz wpływ na przebieg wydarzeń.

Instancje osobistej historii pojawiają się jako zielone ikony na mapie oraz kompasie, a dostęp do nich odbywa się poprzez interakcję z pewnymi punktami w otoczeniu. Gdy chcesz opuścić taką spersonalizowaną instancję, wystarczy kliknąć na ikonkę drzwi, umiejscowioną w prawym dolnym rogu ekranu.

Instancja