122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Jaka jest twoja historia?

What's your story?

Nie umiesz zdecydować się na konkretną profesję? Wybór rasy przyprawia cię o ból głowy? Odpowiedz na kilka pytań i dowiedz się kim powinieneś grać w Guild Wars 2.

Zastanawiasz się, czy bardziej pasują do Ciebie asury, czy może sylvari to rasa, którą powinieneś wybrać jako główną postać w Guild Wars 2? A może nie potrafisz zdecydować, czy lepszym dla Ciebie będzie nekromanta, czy może złodziej? A co, jeśli wyrafinowany system analizy osobowości, skalibrowany przez największych specjalistów w kraju, byłby w stanie określić z dokładnością do jednego promila nie tylko to kim powinieneś grać, ale nawet jak będziesz prowadził swoją postać?

Tak się szczęśliwie złożyło, że mamy dla Was takie właśnie narzędzie! Jego wyniki nie tylko potwierdzane są przez największych specjalistów z dziedziny psychologii i socjologii, ale również zostały tak przemyślnie skonstruowane, że do ich uzyskania wystarczy tylko kilka chwil. A wszystko skompresowane przy pomocy nowatorskiego interfejsu pytanie-odpowiedź™! Opowiedz innym jaka jest Twoja historia!