122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Klucznik znaleziony 01.06.2012
guildwars2.pl

konkurs

Nagłówek

Jesteśmy pod wrażeniem, naprawdę. Pierwsza poprawna odpowiedź w konkursie Klucznika pojawiła się niecałą godzinę po ogłoszeniu zabawy - a potem poszło już z górki. Co prawda sporą liczbę odpowiedzi musieliśmy jednak uznać za nieprawidłowe (moim osobistym faworytem jest gracz, który za jeden z konkursowych linków uznał... nasz profil na facebooku), ale również liczba tych prawidłowych rozwiązań zadziwiła nas nie tylko swoją szybkością, ale również ilością. Tak więc następnym razem, jeśli kolejny konkurs znowu będzie miał taką formę, z pewnością lepiej pochowamy "znajdźki" :)

Osobiście wolałbym pozwolić Wam jeszcze trochę poszukać, choćby dla samej zabawy, ale obiecaliśmy, że damy wam znać, gdy skończą się klucze, jednocześnie zamykając konkurs. Klucznicy pozostaną jednak na stronie jeszcze przez jakiś czas, kto chce, może ich poszukać, kto znalazł, lub nie ma na to ochoty, ich dokładną lokalizację znajdzie w liście w rozwinięciu newsa. Co się natomiast tyczy zwycięzców - dajcie nam chwilkę aby w 100% zweryfikować ich odpowiedzi i wyeliminować ewentualne oszustwa. Myślę, że 20 szczęśliwców będzie już jutro mogło spokojnie zacząć ściągać klienta gry.

Lista lokalizacji, w których znajdował się Klucznik:

opublikowane przez: Tom Stone