122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Komnata Chwały

Komnata Chwały - header

Spis treści

Czym jest Komnata Chwały

Jak uzyskać bonusy w Guild Wars 2


Czym jest Komnata Chwały (Hall of Monuments, HoM)

W Komnacie Chwały, doniosłej halli w Dalekich Dreszczogórach, trofea i arrasy upamiętniają zwycięstwa i osiągnięcia bohaterów. 250 lat później chwała naszych przeszłych czynów wciąż lśni poprzez wieki. Dzięki specjalnemu kalkulatorowi możesz sprawdzić co postaćać z Guild Wars 2 odziedziczy po twoim koncie Guild Wars!

Jak to działa?

Nagrody w Guild Wars 2 opierają się na osiągnięciach i zdobyczach skumulowanych przez wszystkie postacie na koncie Guild Wars. Zbiera się je przy pomocy Komnaty Chwały dostępnej w Guild Wars: Eye of the North. Wielu graczy wie, że Komnata Chwały to ogromny, zinstancjonowany skarbiec przypisany do Twoich postaci. Komnata upamiętnia twoje osiągnięcia w Eye of the North, oryginalnej kampanii Guild Wars, Factions a także Nightfall. Monumenty które się w niej znajdują warte są określoną ilość punktów, które można wykorzystać zapewniając swoim postaciom w Guild Wars 2 ekskluzywne tytuły, przedmioty oraz towarzyszy.

Aby zrozumieć w jaki sposób przydzielane będą nagrody wystarczy skorzystać z kalkulatora, który natychmiast po wpisaniu nazwy postaci na twoim koncie wyświetli informacje na temat ilości punktów, odblokowanych nagród oraz informacji o innych przedmiotach, które będą dla ciebie dostępne gdy ruszy Guild Wars 2.

Meduza

Co takiego mogę dostać?

Nagrody jakie w ten sposób zdobędzie twoja postać w Guild Wars 2 są wyjątkowe, i nie można ich zdobyć w żaden inny sposób niż poprzez Komnatę Chwały. W zależności od historii swojej postaci będziesz miał możliwość odblokować:

  • Specjalne tytuły powiązane z Komnatą Chwały.
  • Zwierzęta dla swojego Łowcy, takie jak Czarna Wdowa czy Tęczowa Meduza.
  • Miniaturki, takie jak Czerwony Golem Służebny czy Pomarańczowy Kot, dostępne dla wszystkich profesji.
  • Szeroki wachlarz broni, takich jak Żywy Krótki Łuk czy Fellblade.
  • Części ciężkich, średnich i lekkich pancerzy dla swojej postaci.

Twoje nowe postacie w Guild Wars 2 będą mogły wykorzystać nisko-poziomowe wersje tych przedmiotów zaraz po rozpoczęciu gry, a wraz z wzrostem wymagań co do sprzętu będzie można zamienić wygląd lepszych pod względem statystyk przedmiotów na te odblokowane przy pomocy Komnaty. Drobny przykład: Powiedzmy, że twoją postacią jest łowczyni o imieniu Mira Verde, która podróżuje wraz ze swoim ulubionym moa przez obszary oryginalnego Guild Wars oraz Eye of the North. Mira Verde zdobyła punkty we wszystkich pięciu monumentach Komnaty. Powiedzmy, że grasz również zabójcą o imieniu Pan Przekłuwacz, który uzyskał kilka dodatkowych monumentów, których nie udało się jeszcze uzyskać Mirze.

Po wprowadzeniu do kalkulatora nicku którejkolwiek z postaci uzyskasz dostęp do osiągnięć całego konta (a nie pojedynczej postaci), tak więc, jeśli Mira Verde zdobyła dla Ciebie 12 punktów, a Pan Przekłuwacz 3, to masz łącznie 15 punktów, dzięki którym uzyskasz dostęp do wszystkich nagród w przedziale punktowym od 1 do 15. Kalkulator Nagród daje Ci również możliwość podglądu wszystkich monumentów wraz z informacją o ilości dostępnych w nich punktów oraz szczegółach zadań, jakim należy sprostać aby uzyskać każdy z nich.

Kalkulator - przykład

Dziel się swoim dziedzictwem z przyjaciółmi!

Co dobrego przyjdzie ze skarbca pełnego osiągnięć, jeśli nie można chwalić się nim przed innymi? Otóż można! Wszystkie nagrody dostępne dzięki Komnacie Chwały można pokazać innym przy pomocy sieci społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter, aby pławić się w podziwie i uznaniu znajomych! Guild Wars 2 może dziać się setki lat w przyszłości, lecz odważne czyny twoich postaci z Guild Wars żyją wiecznie dzięki Komnacie Chwały. Wykuj swoje przeznaczenie!