122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Komnata Chwały

Komnata Chwały - header

Spis treści

Czym jest Komnata Chwały

Jak uzyskać bonusy w Guild Wars 2


Jak uzyskać bonusy z HoM w Guild Wars 2

Kalkulator pozwala Wam obliczyć jakie bonusy otrzymacie po połączeniu kont obu gier, ale co musicie zrobić, aby te nagrody odebrać? Cóż, te kilka punktów powinny wyjaśnić Wam tą kwestię:

Przede wszystkim potrzebujecie dostępu do Komnaty w Oku Północy w Guild Wars 1. Tak więc niezbędny będzie Wam dodatek Eye of the North. W komnacie gromadzicie swoje osiągnięcia (więcej na ten temat przeczytacie na poprzedniej stronie artykułu).

Następnie musicie połączyć konta Guild Wars 1 oraz Guild Wars 2 na stronie zarządzania kontem gry. Możecie to również zrobić przy okazji tworzenia nowego konta - stosowny poradnik również znajdziecie na naszej stronie głównej.

Wykonanie tych kroków sprawi, że każda nowa postać na Waszym koncie Guild Wars 2 otrzyma wiadomość, do której dołączony będzie przedmiot - Hall of Monuments Portal Stone - który po użyciu przeniesie Was do Komnaty w grze.

Jeśli z jakichś powodów wasza postać nie otrzymała kamienia bądź zgubiła go gdzieś po drodze - w Lwich Wrotach (Lion's Arch) w północno-zachodniej części miasta, w pirackiej jaskini Hooligan's Route rezyduje NPC o imieniu Scornheart, który rozdaje owe kamienie takim własnie postaciom.

Kimmes Historyk

Najwyraźniej 250 lat to żadne wyzwanie dla historyków, ponieważ nasz stary znajomy, Kimmes the Historian, choć już pozbawiony ciała, wciąż nawiedza tereny Oka Północy i to własnie poprzez rozmowę z nim będziecie mogli przejrzeć listę odblokowanych nagród oraz odebrać te z nich, na które aktualnie macie ochotę. Nagrody te będą zawsze dostępne dla wszystkich postaci na koncie podczas każdej rozmowy z Kimmesem.

Bonusy można zdobywać również po połączeniu kont - jeśli udało się Wam odblokować kolejne punkty w kalkulatorze wystarczy, że znów odwiedzicie Historyka i odbierzecie nowe nagrody. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta w pierwszej części gry, nic nie stoi na przeszkodzie, aby je założyć i uzbierać nagrody w późniejszym terminie.

Po odebraniu nagród wystarczy wrócić do lokacji z której się teleportowaliscie ponownie wykorzystując moc Kamienia Teleportacji. Proste, prawda?

Co się natomiast tyczy samych bonusów, to wszystkie odblokowane skiny broni oraz pancerzy będą kamieniami transmutacji jednorazowego użytku. Aby dodać dany wygląd do wybranego przez nas przedmiotu wystarczy kliknąć dwukrotnie na dany bonus a następnie, do otwartego w ten sposób okienka, przeciągnąć przedmiot, którego wygląd chcemy zmienić.

Wygląd przedmiotów można ten sposób zmieniać nieograniczoną ilość razy.

Tom Stone