122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Konkurs literacki - wyniki 28.04.2012
GuildWars2.pl

konkurs

Nagłówek

Skoro obiecałem, to nawet Beta mnie przed tym nie powstrzyma - znamy już zwycięzców konkursu literackiego, w którym nagrodami są zestawy anglojęzycznych książek ze świata Guild Wars, sponsorowanymi przez internetową księgarnię BookCity.pl oraz, dla smaku, specjalna ranga na forum.

Teraz będzie już z górki: Pierwszą nagrodę (czyli podpisane wersje książek) otrzymuje slipknotmaggot4 za swój tekst "Ostatni Szaman". Ponadto, książki powędrują również do Proteo za "Wiatr z Północy" oraz EpixHuntera za "Bohaterów". Wszystkich zwycięzców proszę o wysłanie do mnie prywatnej wiadomości ze swoim adresem pocztowym, żebym jak najszybciej mógł wysłać do nich książki.

Przy okazji, redakcja zgodnie uznała, że z chęcią przeczytalibyśmy kontynuacje tak obiecująco rozpoczętych opowiadań - jak również całkiem nowych prac, niekoniecznie autorstwa naszych laureatów. Tak więc, jeśli napisaliście lub planujecie napisać fanfic poświęcony Guild Wars - wyślijcie go do nas, a jesli okaże się dostatecznie dobry - opublikujemy go na naszej stronie.

opublikowane przez: Tom Stone