122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Konkursy na GW2.pl - zmiana terminów 14.04.2012
guildwars2.pl

konkurs

nagłówek newsa

Zgodnie z regulaminem dzisiaj powinien skończyć się konkurs-zabawa na facebooku, w którym wśród naszych fanów rozdane zostaną zestawy książek ze świata Guild Wars. Jako, że jednak dość daleko Wam do 2000 "lubiących", a my bardzo chcemy pozbyć się obu przewidzianych w zabawie zestawów książkowych, postanowiliśmy wprowadzić w regulaminie konkursu dwie istotne zmiany. Pierwszą z nich jest zmniejszenie pułapu "lajków" potrzebnych do rozdania drugiego zestawu do 1000, a drugą - przedłużenie czasu do losowania o tydzień. Tak więc jeszcze macie szansę wziąć udział w losowaniu nagród, a przypominam, że jeden z zestawów został podpisany przez przedstawicieli ArenaNet i NCSoft podczas Europejskiego Dnia Fanów.

Przypominam również, że zbliża się termin nadsyłania prac do konkursu literackiego, w którym również macie szansę zgarnąć dla siebie podpisane kopie "Ghosts of Ascalon" i "Edge of Destiny".

opublikowane przez: Tom Stone