122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Sprzedaż Guild Wars 2 w Polsce

Guild Wars 2 na gram.pl

Guild Wars 2, którego przedsprzedaż rozpoczęła się 10 kwietnia 2012 roku, to gra, której czytelnikom naszego vortalu przedstawiać nie trzeba. Według informacji prosto z siedziby NCSoftu, jedynym oficjalnym sklepem, który zajmuje się dystrybucją gry w Polsce jest sklep.gram.pl, który jest również partnerem naszej społeczności.

Jeśli planujecie zakup GW2 na gram.pl - możecie dokonać go za pośrednictwem linków na naszej stronie, dzięki czemu jednocześnie wesprzecie finansowo rozwój polskiej społeczności gry. Cena tego tytułu jest niezależna od tego, czy kupicie go bezpośrednio na stronie, czy może po kliknięciu w nasz link, dlatego też, jeśli jesteście naszymi czytelnikami i podoba Wam się to, co dla was tworzymy, nie wahajcie się ani chwili dłużej.

Ponadto, gram.pl posiada w swojej ofercie zestaw akcesoriów, takich jak myszki czy klawiatury, będące jednocześnie gadżetami związanymi z serią Guild Wars. Kto wie, może któreś z nich przypadnie Wam do gustu? Sprawdźcie sami!


Edycja Standardowa Guild Wars 2

Prepurchase Edycja Standard

CENA: 179,00 zł

Gra w angielskiej wersji językowej. W przypadku opracowania polskiej wersji językowej klucz z pudełka da do niej dostęp. Gra nie wymaga opłacania abonamentu.

Kup na gram.pl
Pre-Purchase Edycji Standardowej Guild Wars 2

Prepurchase Edycja Standard

CENA: 199,90 zł

PRODUKT AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY.

Zamawiając ten produkt otrzymasz pudełko z kodem dającym dostęp do 3-dniowego headstartu, beta weekendów i bonusów w grze Guild Wars 2 opisanych poniżej. Klucz znajdujący się w tym pudełku jest jedynym kluczem, jakiego potrzebujesz do gry (nie tylko w czasie headstartu, ale także po premierze).

Wszyscy nabywcy pre-purchase'ów mogą otrzymać także na premierę pudełkowe wydanie standardowe gry (bez klucza), jeśli wyrażą taką chęć i gotowość do opłacenia kosztu jego wysyłki lub opłaty za odbiór osobisty. W maju 2012 do nabywców pre-purchase'ów zostanie wysłany mailing z prośbą o podjęcie decyzji w tej sprawie.

Gra w angielskiej wersji językowej. W przypadku opracowania polskiej wersji językowej klucz do gry z pre-purchase'a da do niej dostęp. Gra nie wymaga opłacania abonamentu. Data premiery gry nie została potwierdzona przez wydawcę.

Kup na gram.pl


Pre-Purchase Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars 2

Prepurchase Edycja Kolekcjonerska

CENA: 499,90 zł

PRODUKT AKTUALNIE NIEDOSTĘPNY.

Zamawiając ten produkt otrzymasz pudełko z kodem dającym dostęp do 3-dniowego headstartu, beta weekendów i bonusów w grze Guild Wars 2 opisanych poniżej, a najpóźniej w dniu premiery pełną Edycję Kolekcjonerską gry.

Edycja Kolekcjonerska ma ograniczony nakład i będzie dostępna tylko dla nabywców pre-purchase'ów tej edycji. Zarówno pre-purchase Edycji Kolekcjonerskiej, jak i sama Edycja Kolekcjonerska będą wysyłane do nabywców wyłącznie kurierem - nie ma możliwości odbioru osobistego tych produktów w punktach GO24. Nabywca pre-purchase'a będzie musiał uiścić opłatę za wysyłkę Edycji Kolekcjonerskiej w kwocie 15,90 zł przy jej odbiorze.

Gra w angielskiej wersji językowej. W przypadku opracowania polskiej wersji językowej klucz do gry z pre-purchase'a da do niej dostęp. Gra nie wymaga opłacania abonamentu. Data premiery gry nie została potwierdzona przez wydawcę.

Kup na gram.pl


SteelSeries Guild Wars 2 Gaming Mouse

Mysz GW2

CENA: 289,90 zł

PRODUKT W PRZEDSPRZEDAŻY

Guild Wars 2 – mysz firmy SteelSeries bazuje na konstrukcji wykorzystanej przy produkcji wielokrotnie nagradzanej myszy komputerowej SteelSeries Sensei. Urządzenie z motywem graficznym Guild Wars 2 jest przeznaczone zarówno dla prawo, jak i leworęcznych osób. Zawiera predefiniowane profile dla wspomnianej produkcji i profesjonalnych graczy, 7 programowalnych przycisków, podświetlaną rolkę do przewijania, wskaźnik CPI i logo. Najwżyższej jakości sensor laserowy zapewnia rozdzielczość 5700 CPI, 12 tysięcy klatek na sekundę, prędkość ruchu wynoszącą 150 cali na sekundę i przypieszenie 30 Gs. Posiada także oprogramowanie SSE z w pelni zintegrowanymi systemami zarządzania makrami oraz śledzenia pracy sensora i statystyk.

Kup na gram.pl


SteelSeries Guild Wars 2 Keyboard

Klawiatura GW2

CENA: 319,00 zł

PRODUKT W PRZEDSPRZEDAŻY

Guild Wars 2 – podświetlana klawiatura firmy SteelSeries zawiera motyw graficzny z Guild Wars 2. Urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością, posiada 15 klawiszy makro (2 warstwy – 15 klawiszy), przyciski multimedialne, oprogramowanie SteelSeries Engine Software z predefiniowanymi profilami dla profesji postaci i możliwością dostosowywania przycisków makro zarówno dla klawiatury jak i myszki.

Kup na gram.pl


SteelSeries Guild Wars 2 Mousepad

Podkładka GW2

CENA: 49,00 zł

PRODUKT W PRZEDSPRZEDAŻY

Guild Wars 2 – podkładka firmy SteelSeries zawiera motyw graficzny z Guild Wars 2. Podkładka została wykonana z wysokiej jakości materiału gwarantującego komfort użytkowania, w tym precyzyjne sterowanie myszą. Antypoślizgowe gumowe podłoże zapobiega przesuwaniu się podkładki.

Kup na gram.pl


SteelSeries Guild Wars 2 PC Headset

Headset GW2

CENA: 319,00 zł

PRODUKT W PRZEDSPRZEDAŻY

Guild Wars 2 – słuchawki firmy SteelSeries dla posiadaczy komputerów osobistych charakteryzują się wysoką jakością dźwięku, posiadają niewielki składany mikrofon z kablem, obsługę 3,5-mm wtyczki jack zarówno na lewej jak i prawej słuchawce, co umożliwia podłączenie drugiego zestawu słuchawkowego, a także możliwość składania słuchawek pod kątem 90 stopni tak, by mogły leżeć płasko oraz motyw tematyczny z gry Guild Wars 2.

Kup na gram.pl