122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Leah Rivera o nowych Misjach Gildii

Tłumaczenia artykułu Leah Rivera on New Guild Missions autorstwa Leah Rivery opublikowanego 21 lutego 2013 na oficjalnej stronie Guild Wars 2

Lubisz gry? A przyjaciół? To co powiesz na wspólną grę z nimi?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z tych pytań to wyciągnij krzesło i usiądź wygodnie bo mamy Ci coś do powiedzenia. Jestem Leah Rivera i odpowiadam za zespół pracujący nad systemem Gildii w Guild Wars 2. Mój zespół i ja pracujemy nad tym systemem aby zapewnić lepsze wsparcie dla ważnej części Guild Wars 2 jakim bez wątpienia są Gildie! Więc usiądź i popatrz na to co wprowadzimy w lutym.

Głównym celem naszego zespołu jest stworzenie solidnych podstaw do wspierania gildii w trybie PvE. Pragniemy stworzyć nowe narzędzie dostarczające członkom gildii wiele nowych możliwości, chcemy rozszerzyć wsparcie dla nowych typów rozgrywki. W tym celu stworzyliśmy system opierający się na trzech rzeczach: misjach gildii, zasług gildii, oraz rozbudowanego systemu odblokowującego nową zawartość

Gildie misji będą odblokowywane przez ich zakup w gildyjnym drzewku technologicznym. Misje te koncentrują się na skoordynowanej rozgrywce grupowej dlatego nie jest wskazane uruchamianie ich w pojedynkę.

"Ale co jeśli moja gildia jest bardzo mała?" - Wtedy nie ma powodu do obaw - Wszystkie misje odbywają się w wielu miejscach Tyrii co daje możliwość zebrania ludzi z okolicy, których możesz lepiej poznać!

Lutowa aktualizacja będzie zawierać następujące rodzaje misji:

  • Guild Bounty - Celem gildii jest wytropienie i złapanie przeróżnych celów dla różnych frakcji. Te osoby są poszukiwane z różnych powodów i mają przygotowane różnego rodzaju sztuczki, które planują wykorzystać aby oprzeć się aresztowaniu!
  • Guild Trek - Myślisz że poznałeś już Tyrie? Towarzystwo Tyryjskich Odkrywców przygotowało dla Ciebie wyzwanie. Znajdź miejsca z listy, zanim skończy się czas!
  • Guild Challenge - Te wyzwania wykorzystują nasz system dynamicznych wydarzeń, które na potrzeby misji zostały dostosowane do dużych grup graczy. Zatem zbieraj gildię i szykuj się na nowe wyzwania!
  • Guild Rush - Sprawdź swoje umiejętności w szaleńczym biegu po terenie pełnym pułapek i innych ukrytych niebezpieczeństw!
  • Guild Puzzle - Są to łamigłówki i zagadki zręcznościowe. Ten typ misji wymaga koordynacji grupowej jak i indywidualnej umiejętności skakania, aby dostać się do ukrytego skarbu.

"Wszystko fajnie ale co ja z tego będę mieć?" Po za osobistymi nagrodami dostaniesz również punkty zasługi dla gildii (Guild Merits) za ukończone misje. Punkty te będą wyświetlane w panelu gildii i będą służyły one do odblokowywania nowych bonusów. Bonusy te zapewnią nowe nagrody takie jak: redukcja kosztu transportu, większa ilość złota z potworów, czy nowe banery jak i same misje.

Mam nadzieję że spotkamy się na wspólnych polowaniach! Do zobaczenia w grze!

guild
tłumaczenie - Quise