122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Living Story Sezon 2 - Oczekiwania 08.05.2014
www.guildwars2.pl

Rozważania

Nagłówek

Patch Kwietniowy wprowadzono. Chiny rozpoczęły najazd na Tyrię. Scarlet umarła, choć tutaj żałuję, bo ciekawa była z niej antagonistka. Jak twierdzi ArenaNet, część z nich ślęczy nad projektami rysując nosem po papierze i klawiaturze, przy okazji wlewając w swe ciała litry kawy. No właśnie. Nowe projekty, którymi ArenaNet najpewniej niebawem zacznie nas raczyć. Najpierw przecieki, później potwierdzone informacje by finalnie wypuścić krakena... czy jakoś tak.

1

I tutaj mam do Was pytane. Jaki według Was powinien być ten kraken? Jakie nowinki i ciekawostki powinny skrywać jego wnętrzności. Na pewno pojawi się kontynuacja Living Story. Niby wszystko ucichło, ale każdy kto widział finałową animację po wykonaniu finishera na naszej ukochanej Scarlet, wie że nie ma co planować urlopu. Osobiście liczę, że wyjaśni się nieco z wątków niedomkniętych w pierwszym sezonie. Bo to że Scarlet była szurnięta, w ten czy inny sposób, jest oczywiste. Ale po przesłuchaniu jej nagrań czy przeczytaniu dzienników, widać że brakuje kilku kawałków puzzli, by ten obrazek złożyć w jedną całość. Dodatkowo powinien pojawić się szlif ostatniego patcha. Był dość spory, to trzeba przyznać, ale ma pewne luki, które dobrze byłoby załatać.

A jakie są Wasze oczekiwania? Macie już jakieś przeczucia, wymagania, sugestie? Zapraszam do dyskusji.

opublikowane przez: KrzysheK