122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Lost Shores 06.11.2012
GuildWars2.com

Update

Nagłówek

Halloween za nami, a przed nami kolejny content-update, o wdzięcznym kryptonimie "Lost Shores", w który będziecie mieli możliwość zatopić się już wkrótce. W internecie można znaleźć dość ciekawy zbiór teaserów odnalezionych przez graczy na terenie Tyrii - plakaty, bannery, NPC... więcej informacji i ciekawostek na dulfy.net, natomiast oficjalny teaser eventu znajduje się na stronie gry.

Według dat opublikowanych w nocy na oficjalnym forum zabawę rozpocznie kilka jednorazowych eventów:

  • W piątek, 16 listopada, o godzinie 21:00 naszego czasu rozpocznie się jednorazowy event w Lions Arch, który zapoczątkuje serię wydarzeń w całej Tyrii.
  • W sobotę, 17 listopada, o godzinie 21:00 naszego czasu rozpocznie się, również jednorazowym eventem, druga faza "Lost Shores",
  • W niedzielę, 18 listopada, o godznie 21:00 naszego czasu, ruszy jednorazowy chain event, który będzie dostępny jedynie przez kilka godzin i będzie finałem weekendu wprowadzającego nowy content.

Pozostałe zmiany i lokacje wprowadzone wraz z update będą dostępne zawsze, a podobnych update możecie się spodziewać raz na miesiąc.

opublikowane przez: Tom Stone