122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Mesmer

Mesmer - nagłówek

'Kiedy skończę z tobą, nie będziesz wierzył swoim zmysłom.'

Mesmer to klasa preferująca magiczne pojedynki, które opierają się na zmyleniu i oszukaniu przeciwnika. Zdezorientowanie to jego największy sojusznik. Dzięki swoim potężnym iluzjom jest w stanie stale trzymać przeciwników z dala od siebie. Jego moce pozwalają mu przygotować niesprawiedliwą walkę. Kiedy już wydaje ci się, że wiesz co robi mesmer, iluzja zaczyna się rozwiewać, klony znikają i okazuje się, że przez cały ten czas ciąłeś powietrze. Bardzo trudno jest dostrzec prawdziwego mesmera.

Mimo że nie posiadają brutalnej siły wojownika, ani nie potrafią siać zniszczenia na dystans tak jak łowcy, mesmerzy posiadają całą gamę iluzji, kondycji i urojeń. Mesmer o dużych umiejętnościach jest stanie połączyć to w jedną potężną całość, będącą prawdziwą łamigłówką dla przeciwników, ale także wspierającą sojuszników.

Iluzje - Mesmerzy tworzą iluzje - sztuczki, które odwzorowują ich w czyimś umyśle. Wiele iluzji jest skierowanych przeciwko konkretnemu celowi, lecz każdy może je zauważyć i zaatakować. Mogą istnieć tylko tak długo, jak żyje cel i mogą zostać zniszczone tylko przez bezpośredni na nie atak. Mesmer może maksymalnie utrzymywać trzy iluzje na raz, a najstarszą iluzje będzie zastępować tą najnowszą. Są dwa typy iluzji: klony i urojenia.

  • Klony - klony to iluzje, które wyglądają tak jak ich stwórca, posiadają jego nick i podstawowe zachowania. Klony mają mało punktów życia i zadają zmniejszone obrażenia. Przykładowo, mesmer uzbrojony w miecz ma dwie umiejętności przyzywające klony: Przeskok, który przerzuca go w przód, pozostawiając klona w jego byłym miejscu i Iluzyjny Przeskok, który przyzywa klona i przerzuca go w przód.
  • Urojenia - Urojenia to iluzje, które wyglądają jak stwórca, ale mają swoje własne nicki, dzierżą swoje własne wyglądające inaczej iluzyjne bronie i zachowują się inaczej. Urojenia są także potężniejsze - posiadają więcej punktów życia i zadają więcej obrażeń. Przykładowo, mesmer uzbrojony w kostur może przyzwać iluzyjnego maga, którego ataki na cel zadają dodatkowe obrażenia na każdą dodatkową kondycję.

Mantry - Mantry należą do tych umiejętności, które posiadają dwie fazy. Najpierw mesmer aktywuje mantrę, która posiada długi czas aktywacji, a to sprawia, że jest ona zastępowana na pasku inną umiejętnością, która nie posiada czasu aktywacji. Mantry są potężne, gdyż mogą zostać przygotowane tuż przed rozpoczęciem walki i zostać użyte w trakcie rzucania innego czaru, nie przerywając go. Przykładowo, Mantra of Pain daje natychmiastowy spike obrażeń, który może zostać użyty w trakcie innego czaru, powiązanego z umiejętnością z miecza oburęcznego.


Umiejętności


Mechanika

Broń

Mesmer moze władać całą gamą broni magicznych, dystansowych i do walki wręcz:

  • Broń jednoręczna: miecz, różdżka
  • Broń dodatkowa: focus, pistolet, miecz, pochodnia
  • Broń oburęczna: kostur, miecz oburęczny

Kondycja - zdezorientowanie

Wraz z mesmerem wprowadza się nową kondycję - zdezorientowanie. Przeciwnik posiadający ją na sobie, otrzymuje obrażenia za każdym razem, gdy aktywuje umiejętność. Kondycja nadkłada się, wiec im więcej zdezorientowania przeciwnik posiada na sobie, tym większe obrażenia otrzymuje.

Rozbicie

Mesmer posiada umiejętności, umożliwiające rozbicie iluzji. Rozbicie zniszczy iluzje i tworzy dodatkowy efekt. Są cztery równe typy umiejętności rozbijających:

  • Mind Wrack - niszczy twoje iluzje i zadaje obrażenia przeciwnikom przy nich,
  • Cry of Frustration - niszczy wszystkie iluzje i rozdaje kondycje wszystkim pobliskim przeciwnikom,
  • Diversion - niszczy iluzje i ogłusza pobliskich przeciwników,
  • Reflection - niszczy iluzje i tworzy barierę wokół mesmera, która odbija ataki przeciwników.


Screeny

Mesmer1 Mesmer2 Mesmer3

Mesmer4 Mesmer5 Mesmer6


Przeczytaj również:

Umiejętności Mesmera

Cechy Mesmera

Atrybuty w Guild Wars 2

Cechy w Guild Wars 2

Umiejętności w Guild Wars 2

Tłumaczenie - Rvik