122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Mikro-transakcje - uchylamy rąbka tajemnicy! 20.03.2012
ArenaNet

Mikro-transakcje

Nagłówek

Wczoraj Leif Chappelle opowiedział nam o ulepszeniach wprowadzonych do systemu narracji w Personal Story, a już dziś otrzymaliśmy kolejny wpis na Blogu. Dzisiejszy temat jest z pewnością bliski każdemu z nas, albowiem Mike O’Brienzałożyciel ArenaNet – rozwiewa przed nami tajemnice mikro-transakcji w Guild Wars 2!

Do gry wprowadzony został trzeci rodzaj waluty, oprócz klasycznego złota i karmy otrzymamy również Gems (Klejnoty), które będziemy mogli wydać w In-Game Store. Co ciekawe wydanie kilku dolarów w sklepie NCsoftu nie będzie jedynym sposobem na zdobycie Gemów. Drugą możliwą opcją będzie odkupienie ich od innych graczy.

Na koniec artykułu Mike O'Brien zapewnia nas, że system mikro-transakcji wprowadzony w Guild Wars 2 nie będzie w żaden sposób faworyzował "graczy premium" i zachowa balans rozgrywki. Co wy o tym wszystkim sądzicie? Zapraszamy was do dyskusji na naszym forum!

Tłumaczenie możecie przeczytać tutaj.

opublikowane przez: Anakin