122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Miłość wisi w powietrzu. 13.02.2013
guildwars2.com

nius

Nagłówek

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych Black Lion Trading Company udostępnia nowe ekskluzywne przedmioty i zniżki na te dotychczasowe!

Tylko w tym tygodniu można zakupić bukiet róż, który daje aż 5 unikalnych walentynkowych umiejętności. Zniżką objęto zestaw fryzur, który w połączeniu z nowym kompletem czerwonych barwników pozwoli odmienić wygląd postaci przed nadchodzącym dniem zakochanych.

Walentynki w Black Lion Trading Company trwać będą do 18 lutego, śpiesz się!

kwiaty

Bukiet Róż - dostępny do 18 lutego

Ten bukiet zapewni aż 5 specjalnych umiejętności, które pozwolą Ci zdobyć serce wyjątkowej dla ciebie osoby. Śpiesz się - miłość nie będzie czekać! Tak samo jak bukiet!

barwniki

Zupełnie nowy zestaw czerwonych barwników

Ten zestaw gwarantuje otrzymanie tylko czerwonych i różowych barwników. Jeżeli chcesz pokolorować swoją zbroję w walentynkowe barwy lub szukasz innych krwistych kolorów to ten zestaw jest dla ciebie.

air_kit

Zestaw fryzur 20% taniej!

Jeżeli chcesz odświeżyć swój wygląd nową fryzurą to ta promocja jest dla ciebie! Masz jeszcze czas aby odwiedzić fryzjera!

opublikowane przez: Quise