122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Nasz serwer oraz łączenie kont 24.08.2012
GuildWars2.pl

Premiera

Nagłówek

News zbiorczy, ponieważ obie informacje są równie istotne, a raczej nie będą (osobono) wywoływać zażartych dyskusji. Po pierwsze - można już łączyć konta GW1 z istniejącymi kontami GW2 na stronie zarządzania kontem: https://account.guildwars2.com/. O tym, jak tego dokonać możecie przeczytać w uaktualnionym artykule na temat tworzenia kont.

Druga informacja natomiast była do przewidzenia. Choć ankieta jeszcze trwa, to raczej nic już nie ulegnie zmianie w tej kwestii: 50% polskich graczy wybrało na oficjalny serwer naszego community Blacktide, podtrzymując jednocześnie tradycję z Beta Weekendów i to ten właśnie serwer będziemy promowali na łamach naszego wortalu. Serwerem zapasowym, dla wszystkich, którym nie uda się dostać na Blacktide, bądź dla tych, którzy co prawd lubią język polski, lecz w umiarkowanym stopniu - polecamy Underworld, który otrzymał 31% głosów i dzięki temu został oficjalnym kołem zapasowym.

opublikowane przez: Tom Stone