122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Wspólnie tworzymy drużynę do turniejów ESL w GW2
04.08.2015

NewsGuildwars2.pl

ESL

Społeczność gamingowa NovaSociety.com, pod patronatem medialnym ze strony mmorpg.org.pl i Guildwars2.pl, organizuje polską ekipę do turniejów ESL w GW2. Plan jest prosty, do końca sierpnia będą sprawdzać ludzi, którzy się do nich zgłoszą, a następnie z najlepszych stworzą stały skład turniejowy. Głównym założeniem jest aby zespół był w całości polski. Wasza przynależność do innych gildii nie ma znaczenia i nie stanowi problemu. Jeśli lubicie grać PvP, macie dużo czasu (żeby go poświęcić na długie treningi) i uważacie że jesteście na tyle dobrzy by brać udział w takich turniejach, zapraszam do wpisywania się w temacie ESL GW2 w dziale NovaSociety Rekrutacja lub do rozmowy na serwerze Team Speak 3 ts3.novasociety.com kanał GW2 (pytajcie o Szybkiego Bena).

opublikowane przez: Guen

Closed Beta: 26 maja
25.05.2015

niusguildwars2.com

Closed Beta: 26 maja - Nagłówek

Nadchodzi Closed Beta!!!

czytaj dalej...

opublikowane przez: Hyper Chan


Specjalizacja: Necromancer - Reaper
15.05.2015

niusguildwars2.com

Specjalizacja: Necromancer - Reaper - Nagłówek

Witajcie śmiertelnicy! Oto przed wami kolejna odsłona specjalizacji, tym razem dotyczącej Nercromancera – The Reaper.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Tłumaczenie: Vilenya

Specjalizacja: Guardian – Dragonhunter
08.05.2015

niuswww.guildwars2.com

Specjalizacja: Guardian – Dragonhunter - Nagłówek

Nie dając dużo czasu na ochłonięcie po pierwszej prezentacji, Arena Net ujawnia kolejną specjalizację jaką będziemy mogli zagrać w nadchodzącym dodatku. Karl McLain przedstawia Dragonhunter’a.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Tłumaczenie - Vilenya


Specjalizacje: Mesmer - Chronomancer
25.03.2015

Newsywww.guildwars2.com

Specjalizacje: Mesmer - Chronomancer - Nagłówek

Arena Net wraz z ogłoszeniem przygotowywania dodatku Heart of Thorns, poinformowała również o wchodzących wraz z nim specjalizacjach dla każdej obecnie dostępnej klasy jak i dla wchodzącego, Revenanta. Jako pierwszą specjalizację przedstawioną w szczegółach wraz z promującym nią filmem, jest chronomancer, rozwinięcie klasy Mesmera.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Tłumaczenie - Vilenya

Point of No Return + Heart of Thorns
14.01.2015

Newsywww.guildwars2.com

Point of No Return + Heart of Thorns - Nagłówek

Flota gotowa do nalotu, żołnierze palą się do walki by tym razem uprzedzić pełne obudzenie smoka i zniszczyć zło w zarodku. Ale są też inne rzeczy, które gracze muszą zrobić. Zagadki, które trzeba rozwikłać. Musicie skontaktować się z Ogdenem, który według Marjory, ma informacje odnośnie tego, jak wejść do zapieczętowanej jaskini. A gdy finalnie się to uda, odkryjcie skrywane sekrety i pokonajcie porucznika sił Mordremotha... by odkryć to, co przygotowali dla nas NC Soft i ArenaNet.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Krzyshek