122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Point of No Return + Heart of Thorns
14.01.2015

Newsywww.guildwars2.com

Point of No Return + Heart of Thorns - Nagłówek

Flota gotowa do nalotu, żołnierze palą się do walki by tym razem uprzedzić pełne obudzenie smoka i zniszczyć zło w zarodku. Ale są też inne rzeczy, które gracze muszą zrobić. Zagadki, które trzeba rozwikłać. Musicie skontaktować się z Ogdenem, który według Marjory, ma informacje odnośnie tego, jak wejść do zapieczętowanej jaskini. A gdy finalnie się to uda, odkryjcie skrywane sekrety i pokonajcie porucznika sił Mordremotha... by odkryć to, co przygotowali dla nas NC Soft i ArenaNet.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Krzyshek

Konkurs - Jaka to melodia?
27.12.2014

Konkurswww.aiwe.eu www.mmorpg.org.pl

Konkurs - Jaka to melodia? - Nagłówek

Ekipa vortalu GuildWars2.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie konkursowym "Jaka to melodia?". Jest to już trzecia odsłona konkursu. Zasady są banalnie proste i każdy może zgarnąć nagrodę!

czytaj dalej...

opublikowane przez: Krzyshek


Echoes of the Past
06.11.2014

NewsGuildwars2.com

Echoes of the Past - Nagłówek

Czwartego listopada dodano nowy rozdział fabuły z Living Story wraz z nowymi osiągnięciami i przedmiotami w sklepiku. Tym razem fabuła zabiera nas na zupełnie nową mapę Silverwastes i odkrywa przed nami tajemnice z przeszłości. Moje osobiste wrażenia z ciągu dalszego historii są jak najbardziej pozytywne, ale doświadczcie tego sami.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Guen

Blood and Madness - Październikowy Patch
22.10.2014

Newsywww.guildwars2.com

Blood and Madness - Październikowy Patch - Nagłówek

ArenaNet po dłuższej przerwie wypuszcza kolejny patch. Właśnie, po dłuższej przerwie. I w tym miejscu w imieniu całej ekipy vortalu guildwars2.pl chciałbym Was wszystkich przeprosić za to, że i my przystanęliśmy, nawet nieco dłużej niż ArenaNet. Nie powinno to mieć miejsca, ale cóż, stało się. Ale wracając do meritum, poniżej przedstawiam opis nowego patcha.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Krzyshek


Guild Wars 2 World Tournament Series
18.08.2014

zapowiedźguildwars2.com

Guild Wars 2 World Tournament Series - Nagłówek

Ekipa Arena Net, wraz z Kong Zhong, wydawniczym partnerem w Chinach, z dumą zapowiada Guild Wars 2 World Tournament Series, międzynarodowe współzawodnictwo PvP, które zapewni czołowym drużynom z Ameryki Północnej, Europy i Chin szansę na przemierzenie świata i walkę o nagrody z puli 50 000$.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Guen

Feature pack wrzesień 2014
18.08.2014

aktualizacjaguildwars2.com

Feature pack wrzesień 2014  - Nagłówek

Witajcie Tyryjczycy

Z przyjemnością informuję, że kolejny feature pack zostanie wprowadzony 9. września 2014 roku. Szczegóły każdej ze zmian zostaną opisane na stronie Guild Wars 2 w ciągu najbliższych trzech tygodni.

czytaj dalej...

opublikowane przez: Guen