122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Małe porządki
17.02.2011

Newswww.guildwars.pl

jako, że dział naborów nieco nam się zaśmiecił, zarządzamy porządkowanie. 23. lutego wystrzelimy w niebyt tematy z naborów nie aktualizowane dłużej niż miesiąc. Przy tej okazji przewidziana jest również czystka spisu gildii znajdującego się na portalu. Jeśli ktoś nie pamięta hasła do edycji, to niech się zgłosi przez pw do mnie lub do Toma po nowe.

opublikowane przez: Guen

Zapewnienie Jakości (QA)
15.02.2011

Guild Wars 2http://www.arena.net/blog/

na blogu ANety pojawił się nowy artykuł - klik. Jerramen “Yamen” O’Donnell, członek działu Zapewniania Jakości, podzielił się swoimi refleksjami na temat działań, prowadzonych po to, aby Guild Wars 2 było tak dobrą grą, jak to tylko jest możliwe. Tłumaczenie tutaj.

opublikowane przez: Rvik


Beta już w 2011!
12.02.2011

Guild Wars 2www.guildwars2.com

w środę zostało zaktualizowane FAQ na oficjalnej stronie Guild Wars 2. Dodano odpowiedź na pytanie "Kiedy beta?". Szczegóły można znaleźć tutaj. Informację dostarczył Trishia.

aNeta planuje małe zamknięte alfa i beta testy już 2011. Wnioski z tych testów posłużą do ustalenia terminu otwartych beta testów i daty wydania gry. Guild Wars 2 to bardzo duża i ambitna gra, i gracze Guild Wars mają prawo mieć co do niej wysokie oczekiwania. Chce także, aby gracze byli całkowicie zachwyceni już od pierwszego odpalenia gry. Przypomina, że ogłoszenie bety, nie zmieniło nic co do premiery - gra będzie wydana, kiedy będzie gotowa.

jednocześnie ANeta i my ostrzegamy, że póki co nie trwają do kwalifikacje do uczestnictwa w becie, więc wszelkie informacje dotyczące tego, choćby nie wiem jak przekonująco wyglądające, są nieprawdziwe i służą albo (w najlepszym przypadku) żartom lub (w najgorszym przypadku) wyłudzaniu danych osobowych oraz danych dotyczących kont do gry.

opublikowane przez: Rvik

Ah, ta ludzkość.. Tydzień ludzi czas zacząć!
08.02.2011

Guild Wars 2http://www.arena.net/blog/

witajcie w "Tygodniu Ludzi". Będzie to tydzień, podczas którego Blog ANety oraz GuildWars2.com przybliżą nam charakterystykę ludzkości w Guild Wars 2.

szlachetni, wytrwali ludzie byli jedyną grywalną rasą w Guild Wars, jednakże wiele się zmieniło w ciągu ostatnich 250 lat. Nastały ciężkie czasy dla ludzi w Krycie. Zagrażają im centaury, bandyci oraz wewnętrzne intrygi, nie wspominając już o rosnącym niebezpieczeństwie ze strony Starożytnych Smoków. Pomimo tego, zachowali nadzieję, dostojeństwo i (jak możecie zauważyć) poczucie stylu.

To dumny lud. Doznał wstrząsu, ale nie dał się pokonać. ~ Scenarzysta i projektant lore Jeff Grubb
Plan "Tygodnia Ludzi":
  • Wtorek - Na blogu zostaną umieszczone ciekawe clipy audio, będące drugoplanowymi konwersacjami pomiędzy ludzkimi NPC. Pisarz John Ryan pokaże, jak kompozycja pisma i dźwięku pobudza do życia ludzką fabułę w Guild Wars 2. Te dialogi, które Twoja postać będzie mogła usłyszeć w ludzkich obszarach, poszerza i ożywia świat w taki sposób, w jaki zwykłe opisy questów nie dałyby rady. Wszystko mamy tutaj.
  • Środa - Szef teamu wyglądu postaci Aaron Coberly przedyskutuje obecny stan projektu wyglądu postaci, który zawiera m.in. przykłady zbroi i ubiorów, dostępnych dla ludzkich postaci w Guild Wars 2. Tekst znajdziecie tutaj.
  • Czwartek - Strona o ludziach na GuildWars2.com została zaktualizowana. Zostało dodane nowe tło autorstwa Jeffa Grubba, nowe tapety na pulpit oraz całkiem nowa prezentacja wideo na temat ojczyzny ludzi Łapcie.
  • Piątek - Scenarzysta i projektant lore Ree Soesbee odkryje, w swoim intrygującym artykule, napięte stosunki i balans pomiędzy trzema uzbrojonymi frakcjami w Krycie - Seraph, Ministry Guard i Lśniącym Ostrzem.
Co to znaczy być człowiekiem w Guild Wars 2? Wszystkiego dowiecie się już w tym tygodniu!

opublikowane przez: Rvik & the Banshies


Kill Ten Rats, PAX i inne rewelacje
06.02.2011

Wywiad, targiRóżne

Z TEGO artykułu KTR (a dokładnie z ostatniego akapitu), można się dowiedzieć, iż w lutym, w następnym tygodniu, przez 1 tydzień będą na blogu i stronce publikowane informacje (z filmikami itp!) na temat ludzi. W lutym, po "humanach", mamy zobaczyć jeszcze (przynajmniej?) jedną rasę . Był jeszcze gdzieś wpis na twiterze, ale nie mogę go znaleźć. A tutaj był: klik I jeszcze uzupełnienie by Tom: Na Bostońskim PAXie ma pojawić się wspominane wcześniej już nowe demko GW2 - ciekawe jakie profesje tudzież inne nowinki wyciekną z tych targów do internetu? Więcej informacji na temat imprezy tutaj, a na temat tego, co jeszcze szykuje na nią Aneta tutaj.

opublikowane przez: I Shan I, Tom Stone

Styl, nie rola
02.02.2011

Walkahttp://www.arena.net/blog/

wszyscy wiemy, że ANet rzuciła rękawicę Świętej Trójcy Wszystkich MMO. Z każdą informacją widać jak poważnie traktują to starcie i pewni są wygranej. Jon Peters postanowił zebrać to co ma być innowacyjnego w ich miejskich walkach i zaprezentować nam to w pełnej okazałości. Ciekawi jak jak będzie wyglądało Guildwarsowe Sword'n'Sorcery? Zapraszamy tutaj.

opublikowane przez: Lunar