122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

Chronią y bronią
27.01.2011

GW2gw2.com

chłopaki i dziewczyny, twardzi niczym bryły zamrożonej stali, gotowi aby zmiażdżyć parę czaszek lub przywalić tarczą. Pytacie o kogo chodzi? O nowo ujawnioną, piątą już profesję. Panie i panowie! Przywitamy Guardiana! Feta na jego cześć trwa w tym linku. Jeśli natomiast interesuje Was tłumaczenie artykułu na język polski to zapraszam tutaj: klik

opublikowane przez: Lunar

Nowa profesja już wkrótce!
22.01.2011

ProfesjaGuildWars2 Guru

zgodnie z informacjami na Guru oraz notatką prasową PC Gamera następną ujawnianą przez ANet profesją będzie "Guardian", czyli druga po Wojowniku profesja "ciężkozbrojna". Jeśli chodzi o samą grę, to guardianem ma być między innymi Logan Thackeray, natomiast informacja ta została najpierw potwierdzona przez dział PR Arena Net (po rozmowie z autorem tego artykułu w PC Gamerze), a następnie przez Reginę na guru. Ponadto, zgodnie z informacjami podanymi przez Reginę, nie musicie co 5 minut odświeżać strony guildwars2.com przez cały weekend - więcej informacji na temat nowej profesji ukaże się bowiem dopiero w czwartek. Ach, i żeby później nie było stękania - czwartek, ale czasu amerykańskiego, wiec jeśli chodzi o datę naszego czasu mogą nastąpić kilkugodzinne różnice :D

opublikowane przez: Tom Stone


Ankieta, gameplay i Kodan
12.01.2011

RóżneRóżne

zamiast prezentacji nowej profesji, doczekaliśmy się prezentacji nowej rasy Tyrii, o jakiej jeszcze nie słyszeliśmy - Kodan. Więcej o niej możemy przeczytać na blogu ANety - klik.

również jakiś już czas temu ukazał się pewien gameplay Guild Wars 2. Warto go zobaczyć. Dlaczego? Usłyszcie sami - klik. Więcej takich gameplay'i znajdziemy tutaj.

na koniec wróćmy do jedynki. Na guildwarsguru.com Regina poinformowała o ankiecie. Jej temat to reset nieruchomego laddera GvG. Ankietę znajdziemy tutaj.

opublikowane przez: Rvik

Pierwsza dekada ANety
07.01.2011

Historiawww.arena.net/blog/

czy chcielibyście się dowiedzieć jak to się zaczęło? Jak wyglądała pierwsza siedziba ANety? Dowiedzieć się czegoś o twórcach Guild Wars? Nie ma problemu! Wystarczy wejść tutaj i zobaczyć jaki filmik, podsumowujący pierwszą dekadę działalności firmy, przygotowała ANeta.

opublikowane przez: Rvik


Maintenance
06.01.2011

updateguildwars.pl

przyszedł walec i wyrównał - gw.pl przeszło przed chwilą update techniczny silnika, gdzieś tam w sieci pojawiły się jakieś kucyki, w każdym razie zawsze jak coś nowego startuje, to mogą zaistnieć błędy - dlatego w razie zauważenia jakichkolwiek baboli na stronie głównej lub forum, proszę o informacje w dziale Uwagi i propozycje, a konkretnie w tym temacie.

opublikowane przez: Tom Stone

Najbardziej oczekiwana gra roku 2010 to..
05.01.2011

WyróżnieniaRóżne

guild Wars 2! Wyróżnienie zostało przyznane przez portal mmorpg.com. Oczywiście nie był to jedyny tego typu plebiscyt. Bardziej złożony zorganizował portal massively.joystiq.com. Guild Wars 1 zostało najlepszym MMO tej dekady (pokonując m.in. WoWa), MMO z najlepszą społecznością, a GW:EotN najlepszym dodatkiem tej dekady. Guild Wars 2, natomiast, zajęło drugie miejsce najbardziej oczekiwanej gry 2011/2012, przegrywając tylko ze Star Wars: The Old Republic, a ANeta minimalnie przegrała z Blizzardem w głosowaniu na najlepsze studio. Więcej informacji znajdziecie tutaj i tutaj. Na koniec podziękowanie dla I Shana I za opracowanie newsa.

opublikowane przez: Rvik