122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

News Sponsorowany :) 28.12.2011
guildwars2.pl

Blog

Po miesiącach gorących dyskusji i żarliwych sporów oficjalnie potwierdzono, że ostatnią, ósmą profesją Guild Wars 2 jest Mesmer. Z tej okazji zapraszamy na nowopowstały blog poświęcony tej właśnie klasie. Autorka prezentuje tłumaczenia wywiadów, opis charakterystycznych cech, oraz wszystko, czego możecie potrzebować. Jeśli więc ktokolwiek z Was waha się, czy grać mesmerem, niech odwiedzi tę stronę - być może  wątpliwości się rozwieją, a grono przyszłych iluzjonistów znacząco się powiększy :)

Och, no i byłbym zapomniał, link do bloga oczywiście, którego autorką jest znana (oby) nam wszystkim Plutonka: http://mesmer.pl/ Autorka zapewnia, że wszelakie tłumaczenia przez nią "nabazgrane" będzie również publikować na gw2.pl - czyli wypada się tylko cieszyć! Przy okazji, my też nie jesteśmy w tyle i dział Mesmera na forum od jakiegoś już czasu gra i buczy - wszelkie dyskusje na jego temat są jak najbardziej mile widziane.

opublikowane przez: Tom Stone