122

396
103
83
Publiczne serwery głosowe Sygnatury Jaka jest twoja historia? Generator buildów Luna Atra Pobierz Klienta Gry Wymagania sprzętowe GW2
{https://account.arena.net/register?alt=gw2} Sygnatury Oferta Domen Publiczne serwery głosowe

No Name Tournament 31.07.2013
No Name Noobs

wydarzenie

Nagłówek

Polska społeczność GW2 po raz kolejny wychodzi do graczy z własną inicjatywą. Poniżej możecie zapoznać się z komunikatem przygotowanym przez drużynę No Name Noobs, zapowiadającym ekscytujący turniej PvP! Zbierajcie kumpli i szykujcie się do walki!

asd

Drużyna No Name Noobs ma zaszczyt zaprosić was na pierwszą edycję turnieju PVP 1vs1 „No Name Tournament”, który odbędzie się w dniach 4 i 5 sierpnia bieżącego roku.

Turniej ma za zadanie sprawdzić Wasze umiejętności PVP w walce 1 na 1 i wyłonić teoretycznie najlepszą osobę z polskiej społeczności.

Wszystkie mecze oprócz finału (BO5) będą odbywały się w systemie BO3 (najlepszy z trzech rund) w drabince podwójnej eliminacji. Drzewko wygranych będzie rozgrywane 4 sierpnia a przegranych i wielki finał dzień później – 5 sierpnia w godzinach od 20:00 do 23:00.

Będą one również transmitowane w serwisie twitch.tv

Zapisy:

W turnieju może wziąć udział każda osoba z dowolnego serwera EU, która dokona wpłaty wpisowego w postaci 1 golda. Cała pula wpisowego jest przeznaczona na nagrody dla pierwszego i drugiego miejsca (patrz obrazek). Zapisy odbywają się na naszym forum w odpowiednim dziale (nie trzeba się rejestrować). Tam też znajdziecie szczegółowy regulamin rozgrywek.

Jeśli wszystko wypali i będzie zainteresowanie takiego typu inicjatywami to w przyszłości będziemy częściej organizować takie turnieje już z lepszymi nagrodami.

opublikowane przez: Quise